Erabiltzaileen gunea Site del Profesorado

BOSTGARREN EPEA. Ikaspostu libreak betetzeko matrikula -Presentziazkoa- (2023-12-19tik – 2024-03-31ra)*

Gaur, 2024/02/26an, 08: 30ean, honako plaza hauek daude eskuragarri, hizkuntza, ikastaro eta taldeen arabera:

Matrikula presentziala (Hizkuntza Eskolako administrazioan): Hizkuntza, ikastaro eta talde desberdinetako plazen eskuragarritasuna mugatua da eta, beraz, bertaratze-ordenaren arabera esleituko dira.

Matrikula datak: 2023ko abenduaren 19tik 2024ko martxoaren 31ra.

Ordutegia: Astelehenetik ostegunera, 9:00etatik 14:00etara eta 16:00etatik 19:00etara, eta ostiraletan 9:00etatik 14:00etara.

*Betegabeko ikaspostuak matrikulatzeko ezarritako hasierako data aldatu egin da, arrazoi teknikoengatik.

 


Alemán / Alemana

A1

ALEMÁN / ALEMANA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK  
A1 – A 9:00 – 11:15 26 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GOÑI MONTERO, Julia Marina 14
A1 – B 16:30- 18:45 26 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GOÑI MONTERO, Julia Marina 7
A1 -C 17:30 – 19:45 27 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta astezkena
RUIZ KOLB, Margarita 8
A1 -D 19:45 – 22:00 27 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta astezkena
RUIZ KOLB, Margarita 13
SEMIPRESENCIALES – A1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – A1 
A1 – E SEMIP. 15:15- 17:30 27 2ª/2 Miércoles (presencial) 
Asteazkena (presentziala) 
MARTÍN NEGRO, Maribel 13

 

A2

ALEMÁN / ALEMANA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK  
A2 – A 9:00 – 11:15 19 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
KRAFT, Jan 7
A2 – B 16:30 – 18:45 31 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BARRACHINA ZWICK, Inés 10
A2 – C 18:45 – 21:00 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
PERALTA MARTÍN, Gabi 10

 

B1

ALEMÁN / ALEMANA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B1 – A 9:00 – 11:15 19 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica 9
B1 – B 15:15 – 17:30 Aula Polivalente (Martes/Asteartea)
18 (Jueves/OSteguna)



1ª/1.
Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
PERALTA MARTÍN, Gabi 20
B1 – C 16:30 – 18:45  19 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica 17
B1 – D 18:45 – 21:00 19 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN NEGRO, Maribel 12

B2.1

ALEMÁN / ALEMANA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.1 – A 16:30 – 18:45 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GOÑI MONTERO, Julia Marina 12
B2.1 – B 18:45 – 21:00 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GOÑI MONTERO, Julia Marina 18

B2.2

ALEMÁN / ALEMANA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.2 – A 16:30 – 18:45 11 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena  
KRAFT, Jan 14
B2.2 – B  18:45 – 21:00 26 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna  
RUIZ KOLB, Margarita 19

C1

ALEMÁN / ALEMANA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C1 – A 16:30 – 18:45 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica 8

C2.1

ALEMÁN / ALEMANA
C2.1

C2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C2.1 – A 18:45 – 21:00 31 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BARRACHINA ZWICK, Inés 13
 

 


Euskara

A1

EUSKARA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A1 – A 9:00 – 11:15 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPIROZ, Tere  5
A1 – B 11:15 – 13:30 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPIROZ, Tere   12
A1 – C 15:15 – 17:30 31 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
URRETABIZKAIA ARANZASTI, Gorka 7
A1 – D 16:30 – 18:45 34 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane 4
A1 – E 17:30 – 19:45 31 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
URRETABIZKAIA ARANZASTI, Gorka 7
A1 – F 18:45 – 21:00 34 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane 8

 

A2

EUSKARA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A2 – A 9:00 – 11:15 32 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ALBA SALABERRIA, Andoni 4
A2 – B 16:30 – 18:45 33 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
AZKONA FUENTE, Jon 8
A2 – C 16:30 – 18:45 32 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
AZKONA FUENTE, Jon 7
A2 – D 18:45 – 21:00 33 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
AZKONA FUENTE, Jon NADA/ EZER EZ

 

B1

EUSKARA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B1 – A 9:00 – 11:15  35 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume 12
B1 – B 15:15 – 17:30 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HARANBURU KARRERA, Imanol 14
B1 – C 16:30 – 18:45 35 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
SANTAMARÍA ARRARÁS, Alberto 4
B1 – D 18:45 – 21:00 35 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
SANTAMARÍA ARRARÁS, Alberto 8

B2.1

EUSKARA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.1 – A 9:00 – 11:15 31 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
URRETABIZKAIA ARANZASTI, Gorka 10
B2.1 – B 16:30 – 18:45 35 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SANTAMARÍA ARRARÁS, Alberto 10
B2.1 – C 18:45 – 21:00 34 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SANTAMARÍA ARRARÁS, Alberto 13

B2.2

EUSKARA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.2 – A 9:00 – 11:15 33 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
IRIARTE AZPÍROZ, Tere 1
B2.2 – B 18:45 – 21:00 32 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
AZKONA FUENTE, Jon 2
SEMIPRESENCIAL / ERDIPRESENTZIAZKOA 
B2.2 – C SEMIP. 15:15 – 17:30 32 3ª/3. Miércoles
Asteazkena
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume

8

B2.2 – D SEMIP. 17:30 – 19:45 32 3ª/3.

Lunes
Astelehena

GELABERT GONZÁLEZ, Jaume

6

C1

EUSKARA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C1 – A 9:00 – 11:15 32 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
ALBA SALABERRIA, Andoni NADA/ EZER EZ
C1 – B 11:15 – 13:30 32 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ALBA SALABERRIA, Andoni 4
C1 – C 16:30 – 18:45 34 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane NADA/ EZER EZ
C1 – D 17:30 – 19:45 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HARANBURU KARRERA, Imanol 9
C1 – E 18:45 – 21:00 34 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago 3
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA 
C1 – F SEMIP. 17:30 -19:45 32 3ª/3 Miércoles
Asteazkena
HARANBURU KARRERA, Imanol NADA/ EZER EZ
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA
C1 – A (ESTELLA) 18:45 – 21:00 Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUALDE ESTREMERA, Jone 19

 

 
EUSKARA
MÓDULOS / MODULOAK


 
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B1/B2.1): EXPRESIÓN ORAL
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B1/B2.1 MAILA): AHOZKO ADIERAZPENA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA
MOD – A (ESTELLA) 16:30 -18:45  Martes 
Asteartea 
HUALDE ESTREMERA, Jone 17
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B2.2/C1): EXPRESIÓN ORAL
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B2.2/C1 MAILA): AHOZKO ADIERAZPENA
MOD – A (ESTELLA) 16:30 – 18:45 Jueves
Osteguna
HUALDE SETREMERA, Jone 21

 


 

 


Francés / Frantsesa

A1

FRANCÉS / FRANTSESA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK

A1 – A 

DIARIO

7:54 – 9:00 21 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
D’ORS LOIS, Blanca 13
A1 – B 9:00 – 11:15 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
D’ORS LOIS, Blanca 5
A1 – C 11:15 – 13:30 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna

IDOATE AZCÁRATE, Arantza

6
A1 – D 16:30 – 18:45 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GAINZA TEJEDOR, Ana 4
A1 – E 18:45 – 21:00 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GAINZA TEJEDOR, Ana NADA / EZER EZ
A1 – F 19:45 – 22:00

28(Martes/Asteartea)

18(Jueves/Osteguna)

2ª/2.

1ª/1.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna

NIEVES VIVAS, Rosa NADA / EZER EZ

 

A2

FRANCÉS / FRANTSESA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A2 – A 9:00 – 11:15 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
HUARTE ZABALETA, Mila 1
A2 – B 11:15 – 13:30 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUARTE ZABALETA, Mila 9
A2 – C 16:30 – 18:45 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VICENTE VICENTE, Susana 8
A2 – D 16:30 – 18:45 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RAMIS MOIX, Jordina NADA / EZER EZ
A2 – E 18:45 – 21:00 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VICENTE VICENTE, Susana 2

 

B1

FRANCÉS / FRANTSESA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B1 – A 9:00 – 11:15  23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CASTILLO SANZOL, Natalia

NADA/

EZER EZ

B1 – B 11:15 – 13:30  21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna

CASTILLO SANZOL, Natalia (1. trimestre)

D’ORS LOIS, Blanca (2. y 3. trimestre)

12
B1 – C 16:30 – 18:45 19 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NIEVES VIVAS, Rosa 6
B1 – D 16:30 – 18:45 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GUZMÁN IRIARTE, Rosa NADA / EZER EZ
B1 – E 18:45 – 21:00 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GUZMÁN IRIARTE, Rosa 5

B2.1

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.1 – A 9:00 – 11:15 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia (1er. trimestre)
HUARTE ZABALETA, Mila (2º y 3er. trimestre)
17
B2.1 – B 16:30 – 18:45 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GUZMÁN IRIARTE, Rosa 4
B2.1 – C 18:45 – 21:00 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GUZMÁN IRIARTE, Rosa 1

 

B2.2

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.2 – A 9:00 – 11:15 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GAINZA TEJEDOR, Ana 1
B2.2 – B 16:30 – 18:45 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VICENTE VICENTE, Susana 5
B2.2 – C  18:45 – 21:00 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VICENTE VICENTE, Susana 10

 

C1

FRANCÉS / FRANTSESA
C1

C1

GR1UPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C1 – A 9:00 – 11:15 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IDOATE AZCÁRATE, Arantza 3
C1 – B 18:45 – 21:00 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RAMIS MOIX, Jordina 4
SEMIPRESENCIALES – C1
C1 – C SEMIP 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Miércoles / Asteazkena RAMIS MOIX, Jordina

12

 


Inglés / Ingelesa

A1

INGLÉS / INGELESA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A1 – A 9:00 – 11:15 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena

SANTOS CERMEÑO, Elisa

NADA / EZER EZ
A1 – B 09:00 – 11:15 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna

SANTOS CERMEÑO, Elisa

NADA / EZER EZ
A1 – C 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna

SANTOS CERMEÑO, Elisa

 
NADA / EZER EZ
A1 – D 16:30 – 18:45 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
INZA GASTÓN, Itxaso NADA / EZER EZ
A1 – E  18:45 – 21:00 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
INZA GASTÓN, Itxaso NADA / EZER EZ
A1 – F 18:45 – 21:00 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VERA ALCALÁ, Noelia NADA / EZER EZ

A2

INGLÉS / INGELESA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A2 – A 9:00 – 11:15 14 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GARCÍA ARAGUAS, Natalia NADA / EZER EZ
A2 – B 11:15 – 13:30 14 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GARCÍA ARAGUAS, Natalia NADA / EZER EZ
A2 – C  15:15 – 17:30 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
PRITCHARD, Simon John NADA / EZER EZ
A2 – D  16:30 – 18:45 17  1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NEMETH, Katalin NADA / EZER EZ
A2 – E 16:30 – 18:45 25 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
PRITCHARD, Simon John NADA / EZER EZ
A2 – F 19:45 – 22:00 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NEMETH, Katalin NADA / EZER EZ
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA 
A2 – A (ESTELLA) 16:30 – 18:45 Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
HERRERO RUIZ, Laura 22

B1

INGLÉS / INGELESA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B1 – A DIARIO 7:54 – 9:00 14 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
GARCÍA ARAGUAS, Natalia 2
B1 – B 9:00 – 11:15 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema NADA / EZER EZ
B1 – C 09:00 – 11:15 14 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GARCÍA ARAGUAS, Natalia NADA / EZER EZ
B1 – D 16:30 – 18:45 18 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
KOZINSKI RADOMSKA, Adam Gustav NADA / EZER EZ
B1 – E 16:30 – 18:45 11 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHECA CAMARERO, Ángel NADA / EZER EZ
B1 – F 17:30 – 19:45 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NEMETH, Katalin NADA / EZER EZ
B1 – G 18:45 – 21:00 11 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHECA CAMARERO, Ángel 3
B1 – H 18:45 – 21:00 11 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHECA CAMARERO, Ángel NADA / EZER EZ
B1 – I 18:45 – 21:00 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel NADA / EZER EZ
B1 – J  19:45 – 22:00 13 1ª/1.

Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena

MUÑOZ NIETO, Carmen

1

SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA 

B1 – K SEMIP. 

17:30 -19:45  15 1ª/1. Lunes
Astelehena
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel NADA / EZER EZ
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA 
B1 – A (ESTELLA) 16:30 – 18:45  Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HERRERO RUIZ, Laura 14

B2.1

INGLÉS / INGELESA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.1 – A DIARIO 7:54 – 9:00 13 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
RICO JOYA, Javier 11
B2.1 – B 9:00 – 11:15 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RICO JOYA, Javier 4
B2.1 – C 9:00 – 11:15 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LARRÉ LARDIÉS, Marian 11
B2.1 – D 11:15 – 13:30 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian 9
B2.1 – E 11:15 – 13:30 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LARRÉ LARDIÉS, Marian 17
B2.1 – F 16:30 – 18:45 28 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FRANCÉS PEÑA, María NADA / EZER EZ
B2.1 – G 16:30 – 18:45 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen 14
B2.1 – H 17:30 – 19:45 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FRANCÉS PEÑA, María 3
B2.1 – I 18:45 – 21:00 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen 7
B2.1 – J 19:45 – 22:00 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FRANCÉS PEÑA, María NADA / EZER EZ
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA 
B2.1 – K  SEMIP. 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Lunes
Astelehena
PASCUAL GONZÁLEZ, Laura 6
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA 
B2.1 – A (ESTELLA) 18:45-21:00 Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LOZANO CAMPOS, Julia 15

B2.2

INGLÉS / INGELESA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.2 – A DIARIO 7:54 – 9:00 25 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro 1
B2.2 – B 9:00 – 11:15 25  2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ZAPATA MUTILVA, Coro NADA / EZER EZ
B2.2 – C 9:00 – 11:15 25 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro NADA / EZER EZ
B2.2 – D 11:15 – 13:30 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RICO JOYA, Javier 1
B2.2 – E 11:15 – 13:30 18 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ESCRIBANO ASÍN, Laura NADA / EZER EZ
B2.2 – F 15:15 – 17:30 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
INZA GASTÓN, Itxaso NADA / EZER EZ
B2.2 – G 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
PASCUAL GONZÁLEZ, Laura NADA / EZER EZ
B2.2 – H 16:30 – 18:45 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel NADA / EZER EZ
B2.2 – I 17:30 – 19:45 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RAMOS MANJÓN, Sara NADA / EZER EZ
B2.2 – J 18:45 – 21:00 14 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
PASCUAL GONZÁLEZ, Laura 1
B2.2 – K 18:45 – 21:00 14 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
PASCUAL GONZÁLEZ, Laura

NADA / EZER EZ

B2.2 – L 19:45 – 22:00 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RAMOS MANJÓN, Sara

2

B2.2 – M 19:45 – 22:00 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel

3

SEMIPRESENCIALESERDIPRESENTZIAZKOA 
B2.2 – N SEMIP. 09:00 – 11:15 18 1ª/1. Martes
Asteartea
ESCRIBANO ASÍN, Laura NADA / EZER EZ
B2.2 – O SEMIP. 17:30 – 19:45 18 1ª/1.  Jueves
 Osteguna
INZA GASTÓN, Itxaso NADA / EZER EZ
 
B2.2 – A (ESTELLA) 16:30 – 18:45 Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LOZANO CAMPOS, Julia 10

C1

INGLÉS / INGELESA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C1 – A DIARIO 7:54 – 9:00 28 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema 1
C1 – B 9:00 – 11:15 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya NADA / EZER EZ
C1 – C 9:00 – 11:15 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya NADA / EZER EZ
C1 – D 9:00 – 11:15 28 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema 3
C1 – E 11:15 – 13:30 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema NADA / EZER EZ
C1 – F 11:15 – 13:30 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya 8
C1 – G 15:15 – 17:30 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VERA ALCALÁ, Noelia NADA/ EZER EZ
C1 – H 16:30 – 18:45 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RAMOS MANJÓN, Sara 4
C1 – I 16:30 – 18:45 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VERA ALCALÁ, Noelia 1
C1 – J 17:30 – 19:45 13 1ª/1 Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VERA ALCALÁ, Noelia NADA / EZER EZ
C1 – K 17:30 – 19:45 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
IBÁÑEZ OSÉS, Jose NADA / EZER EZ
C1 – L 18:45 – 21:00 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RAMOS MANJÓN, Sara NADA / EZER EZ
C1 – M 19:45 – 22:00 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
IBÁÑEZ OSÉS, Jose 4
SEMIPRESENCIALES ERDIPRESENTZIAZKOA 
C1 – N SEMIP. 09:00- 11:15 18 1ª/1. Jueves
Osteguna
SÁENZ DE ALBÉNIZ, Carol NADA / EZER EZ
C1 – O SEMIP. 16:30 – 18:45 18 1ª/1. Martes
Asteartea
IBÁÑEZ OSÉS, Jose NADA / EZER EZ
C1 – P SEMIP. 18:45 – 21:00 18- 1ª/1. Martes
Asteartea
IBÁÑEZ OSÉS, Jose NADA/ EZER EZ
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA
C1 – A (ESTELLA) 18:45 – 21:00 Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
HERRERO RUIZ, Laura 5

C2.1

INGLÉS / INGELESA
C2.1

C2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C2.1 – A 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
SANTOS CERMEÑO, Elisa 8
C2.1 – B 16:30 – 18:45 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
KOZINSKI RADOMSKA, Adam 7
C2.1 – C 18:45 – 21:00 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
KOZINSKI RADOMSKA, Adam 4

SEMIPRESENCIALES ERDIPRESENTZIAZKOA

C2.1 – D 18:45- 21:00 18 1ª/1.

Lunes
Astelehena

KOZINSKI RADOMSKA, Adam NADA/ EZER EZ

C2.2

INGLÉS / INGELESA
C2.2

C2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C2.2 – A 9:00 – 11:15 13 1ª/1. Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara 10
C2.2 – B 18:45 – 21:00  28 2ª/2. Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
PRITCHARD, Simon John NADA / EZER EZ

SEMIPRESENCIALES ERDIPRESENTZIAZKOA2

C2.2 – C 

SEMIP.

18:45 – 21:00 28 2ª/2.

Jueves (presencial) 

Osteguna (presentziala)

FRANCÉS PEÑA, María

NADA / EZER EZ


Italiano / Italiera

A1

ITALIANO / ITALIERA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A1 – A 9:00- 11:15 16 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
DI PIETRO, Livia 1
A1 – B 18:45 – 21:00 16 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
DI PIETRO, Livia 2

A2

ITALIANO / ITALIERA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A2 – A 09:00 – 11:15 17 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio 9
A2 – B 18:45 – 21:00 17 1ª/1.

Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena

GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio 6

B1

ITALIANO / ITALIERA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B1 – A 09:00 – 11:15 16 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes  8
B1 – B 16:30 – 18:45 16 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes  8

 

B2.1

ITALIANO / ITALIERA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.1 – A 18:45 – 21:00 16 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
DI PIETRO, Livia 13

B2.2

ITALIANO / ITALIERA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK

B2.2 – A 09:00 – 11:15 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio 14
B2.2 – B 18:45 – 21:00 19 1ª/1.  Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio 10

C1

ITALIANO / ITALIERA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C1 – A 16:30 – 18:45 16 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
DI PIETRO, Livia 6