Erabiltzaileen gunea
IRAKASLEA TALDEA NOIZTIK NOIZ ARTE OHARRAK
ALEMANA
PERALTA, Grabiele

A2-B

A2-C

B2.2

Apririlaren 25etatik, astelehena Apririlaren 29etara, ostirala Irakaslea maiatzaeren 2an, astelehena, etorriko da
         
EUSKARA
MADINA BERASATEGI, Eider

A2 – B

A2 – C

A2 – D

B2.2 – E ERDIP.

Maiatzaren 12tik, osteguna Maiatzaren 20ra, ostirala Irakaslea maiatzaren 20an, ostirala etorriko da
TELLETXEA EZKURRA, Patxi

B2.1A

A1B

A1A

Maiatzaren, 10etatik asteartea Maiatzaren 18ra, asteazkena

Irakaslea maiatzaeren 18an, asteazkena, etorriko da

FRANTSESA
CASTILLO, Natalia

B1-A

B1-B

B2.1

Maiatzaren 17tik, asteartea ¿? Beste abisu bat eman arte.
INGELESA
Morillas, Sonia

C 2.2

B 2.1A

B 2.1 B

Maiatzaren 17tik, asteartea Maiatzaren 17ra, asteartea  Irakaslea maiatzaren 18an, asteazkena.
FARINAZ, Firooz

C cuatr

B2.2 D

B2.2 E

Maiatzaren, 16tik, astelehena ¿? Beste abisu bat eman arte
VERA, Noelia

B2.2 I,J,O

Maiatzaren 12tik, osteguna ¿? Besta abisu bat eman arte
ORDOÑEZ, Enrique

AP.B2.M1

B1I

B1K

B2.2

Maiatzaren, 10etatik asteartea Maiatzaren, 11ra asteazkena Irakaslea maiatzaren 12an, osteguna, etorriko da
FERNANDEZ ALFARO, Idoya

C1J

C1L

C1N

C10

Maiatzaren 2tik Maiatzaren 3ra Irakaslea maiatzaren 4an, asteazkena, hasiko da. 
ZAPATA MUTILVA, Coro   Maiatzaren 5tetik Maiatzaren 5tera Irakaslea maiatzaren 9an, astelehena, hasiko da.
RODRIGUEZ PRIETO, GEMA

B2.1C 

B2.1E

A2A

B2.1D

Maiatzaren, 10etatik asteartea Maiatzaren, 11tara asteaskena Irakaslea maiatzaren 12an, osteguna, hasiko da.
Cachinero Tamaral, Ana

A1-C

A2-D cuatr.

Maiartzaren, 9etatik astelehena Maiartzaren, 9etara astelehena Irakaslea maiatzaren 10ean, asteartea, hasiko da.
ESCRIBANO ASÍN, Laura

B2.2 – L ERDIP.

 C1 E

Maiartzaren, 9etatik astelehena Maiartzaren, 10etara asteartea Irakaslea maiatzaren 11ean, asteazkena, hasiko da.
ITALIERA
         
PORTUGESA
Márcia França

1 A

Maiatzaren 2tik, astelehena Maiatzaren 3ra, asteartea Irakaslea maiatzaren 4an, asteazkena, hasiko da
ESKOLAZ KANPOKO JARDUERAK