Erabiltzaileen gunea

HIRUGARREN EPEA. Ikaspostu libreak betetzeko matrikula -Presentziazkoa- (2022-10-10etik – 2022/11/17ra)

Gaur egun, 2022ko azaroaren 17an, 08: 30etan, honako plaza hauek daude eskuragarri, hizkuntza, ikastaro eta taldeen arabera.

Aurrez aurreko matrikula (Hizkuntza Eskolako administrazioan): hizkuntza, ikastaro eta talde desberdinetako plazak mugatuak dira, eta, beraz, bertaratutako ordenaren arabera esleituko dira.

Matrikula datak: Urriaren 10etik Azaroaren 17ra. Ordutegia: astelehenetik ostegunera, de 9:00etatik a 14:00etara eta 16:00etatik 19:00etara; eta ostiraletan : 9:00etatik 14:00etara.


Francés / Frantsesa

A1

FRANCÉS / FRANTSESA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A1 – A DIARIO 7:54 – 9:00 21 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki 9
A1 – B 9:00 – 11:15 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki 3
A1 – C 11:15 – 13:30 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna

JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki (1er. trimestre)
D’ORS LOIS, Blanca (2º y 3er trimestre)

3
A1 – D 16:30 – 18:45 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GAINZA TEJEDOR, Ana 1
A1 – E 17:30 – 19:45 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
D’ORS LOIS, Blanca NADA /EZER EZ
A1 – F 18:45 – 21:00 19 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GAINZA TEJEDOR, Ana 2

A2

FRANCÉS / FRANTSESA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A2 – A 9:00 – 11:15 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
HUARTE ZABALETA, Mila 3
A2 – B 11:15 – 13:30 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUARTE ZABALETA, Mila 9
A2 – C 16:30 – 18:45 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NADAL IBARZ, Jorge 9
A2 – D 16:30 – 18:45 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NADAL IBARZ, Jorge 5
A2 – E 18:45 – 21:00 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NADAL IBARZ, Jorge 1

1

B1

FRANCÉS / FRANTSESA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B1 – A 9:00 – 11:15  22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CASTILLO SANZOL, Natalia 7
B1 – B 11:15 – 13:30  22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia 3
B1 – C 15:15 – 17:30 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
D’ORS LOIS, Blanca 8
B1 – D 16:30 – 18:45 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MAYORDOMO GALÁN, Rocío 11
B1 – E 17:30 – 19:45 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VICENTE VICENTE, Susana 7
B1 – F 19:45 – 22:00 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VICENTE VICENTE, Susana NADA / EZER EZ

B2.1

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.1 – A 9:00 – 11:15 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia NADA / EZER EZ
B2.1 – B 17:30 – 19:45 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MAYORDOMO GALÁN, Rocío 1
B2.1 – C 18:45 – 21:00 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MAYORDOMO GALÁN, Rocío 3

B2.2

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.2 – A 9:00 – 11:15 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IDOATE AZCÁRATE, Arantza 6
B2.2 – B 18:45 – 21:00 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GAINZA TEJEDOR, Ana 3
SEMIPRESENCIALES – B2.2 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – B2.2 
B2.2 – C SEMIP. 16:30 – 18:45 19 1ª/1. Lunes / Astelehena GAINZA TEJEDOR, Ana 1

C1

FRANCÉS / FRANTSESA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C1 – A 9:00 – 11:15 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki (1er. trimestre)
HUARTE ZABALETA, Mila (2º y 3er trimestre)
NADA / EZER EZ
C1 – B 18:45 – 21:00 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NADAL IBARZ, Jorge NADA / EZER EZ

 


Italiano / Italiera

A1

ITALIANO / ITALIERA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A1 – A 9:15 – 11:30 26 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes 2
A1 – B 18:30 – 20:45 27 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
DI PIETRO, Livia NADA /EZER EZ

A2

ITALIANO / ITALIERA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
A2 – A 18:30 – 20:45 26 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GHISU, Giulia NADA /EZER EZ

B1

ITALIANO / ITALIERA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B1 – A 9:15 – 11:30 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes 11
B1 – B 18:45 – 21:00 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes NADA /EZER EZ

B2.1

ITALIANO / ITALIERA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
B2.1 – A 16:30 – 18:45 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GENOVESE, Giulio 9

B2.2

ITALIANO / ITALIERA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK

B2.2 – A 16:15 – 18:30 27 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
DI PIETRO, Livia 16

C1

ITALIANO / ITALIERA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
PLAZAS VACANTES
IKASPOSTU LIBREAK
C1 – A 16:15 – 18:30 26 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GHISU, Giulia 8