Erabiltzaileen gunea

SEIGARREN EPEA. Ikaspostu libreak betetzeko matrikula – Presentziazkoa- (2020-03-23)

Gaur, 2020/03/23,  08:30ean, plaza eskaintza hau dago, hizkuntza, maila eta taldeen arabera.

Matrikula eskolako Administraritzan bertan:  Hizkuntza, maila eta taldeetako plazak mugatuak direnez, etorri ahala emango dira. 

Matrikulatzeko datak: 2019ko abenduaren 16tik 2020ko martxoaren 31 arte

Ordutegia:Astelehenetik osteguna arte, 9:00etatik 14:00ak arte eta 16:00etatik 19:00ak arte ostiraletan, 9:00etatik 14:00ak arte

Nor matrikula daiteke: Edozeinentzako [Gainditua duten maila edo mailetan matrikula egin nahi dutenek barne (*)]

(*) Hizkuntzaren ezagutza gaurkotu nahi duenak, lehendik gaindituta duen mailan matrikula daiteke. 


Alemán / Alemana

A1

ALEMÁN / ALEMANA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT 
A1 – A 7:54 – 9:00 27 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
CASERO LEAL, Mª Teresa 16
A1 – B 9:00 – 11:15 27 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa 2
A1 – C 17:30 – 19:45 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RUIZ KOLB, Margarita NADA / EZER EZ
A1 – D 18:45 – 21:00 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN NEGRO, Maribel 4
A1 – E 19:45 – 22:00 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RUIZ KOLB, Margarita 5
CURSOS FLEXIBILIZADOS ANUALES – A1 / URTEKO IKASTARO MALGUTUAK – A1
A1 – F FLEXI. 16:30- 18:45 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BASTERRA TUR, María José 15
SEMIPRESENCIALES – A1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – A1
A1 – G SEMIP. 15:15- 17:30 SR
BG
1ª/1. Martes 
Asteartea 
MARTÍN NEGRO, Maribel 9
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT 
A2 – A 9:00 – 11:15 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BARRACHINA ZWICK, Inés 11
A2 – B 16:30- 18:45 25 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BARRACHINA ZWICK, Inés 4
A2 – C 19:45 – 22:00 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BASTERRA TUR, María José 5
CURSOS FLEXIBILIZADOS ANUALES – A2 / URTEKO IKASTARO MALGUTUAK – A2
A2 – D FLEXI. 17:30- 19:45 28 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BASTERRA TUR, María José 15

A2

ALEMÁN / ALEMANA
A2

A2

B1

ALEMÁN / ALEMANA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT 
B1 – A 9:00 – 11:15 25 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN NEGRO, Maribel 8
B1 – B 16:30- 18:45 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN NEGRO, Maribel 6
B1 – C 19:45 – 22:00 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BRACO PASAMAR, Leire NADA / EZER EZ
SEMIPRESENCIALES – B1 ERDIPRESENTZIAZKOAK – B1 
B1 – D SEMIP. 15:15- 17:30 SR
BG
1ª/1. Jueves
Osteguna
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica 11

B2.1

ALEMÁN / ALEMANA

B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT 
B2.1 – A 15:15 – 17:30 21 2ª/2. Martes y juevesAsteartea eta osteguna RUIZ KOLB, Margarita 8
B2.1 – B 17:30 – 19:45 21 2ª/2. Lunes y miércolesAstelehena eta asteazkena RUIZ KOLB, Margarita 4

B2.2

ALEMÁN / ALEMANA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
 QUEDAN
ZENBAT
B2.2 – B 18:45 – 21 26 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa 12
SEMIPRESENCIALES – B2 ERDIPRESENTZIAZKOAK – B2  
B2.2 – A SEMIP. 16:30 – 18:45 26 2ª/2. Martes
Asteartea
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa 10

C1

ALEMÁN / ALEMANA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT 
C1 – A 18:45 – 21 SR
BG
1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BARRACHINA ZWICK, Inés 9
SEMIPRESENCIALES – C1 ERDIPRESENTZIAZKOAK – C1
C1 – B SEMIP. 16:30 – 18:45 SR
BG
1ª/1. Lunes 
Astelehena 
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica 12

Euskara

A1

EUSKARA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
A1 – A 7:54 – 9:00 35 3ª/3. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi 13
A1 – B 9:00 – 11:15 35 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
TELLETXEA EZKURRA, Patxi NADA / EZER EZ
A1 – C 9:00 – 11:15 35 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi NADA / EZER EZ
A1 – D 15:15 – 17:30 32 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, Santiago 7
A1 – E 16:30 – 18:45 35 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume 1
A1 – F 17:30 – 19:45 32 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, Santiago NADA / EZER EZ
A1 – G 18:45 – 21:00 35 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume 4

A2

EUSKARA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
A2 – A 7:54 – 9:00 32 3ª/3. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane 1
A2 – B 9:00 – 11:15 34 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa NADA / EZER EZ
A2 – C 15:15 – 17:30 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere 2
A2 – D 17:30 – 19:45 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere NADA / EZER EZ
A2 – E 18:45 – 21:00 34 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane NADA / EZER EZ

B1

EUSKARA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B1 – A 9:00 – 11:15 33 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
IRIARTE AZPÍROZ, Tere NADA / EZER EZ
B1 – B 15:15 – 17:30 34 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa 7
B1 – C 16:30 – 18:45 33 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
ARANBURU PUENTE, Ainhoa 2
B1 – D 17:30 – 19:45 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa NADA / EZER EZ

B2.1

EUSKARA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B2.1 – A 9:00 – 11:15 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MADINA BERASATEGI, Eider 2
B2.1 – B 16:30 – 18:45 31 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
KORRES BENGOETXEA, Esther 6
B2.1 – C 18:45 – 21:00 31 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
KORRES BENGOETXEA, Esther NADA / EZER EZ

B2.2

EUSKARA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B2.2 – A 7:54 – 9:00 33 3ª/3. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MADINA BERASATEGI, Eider 13
B2.2 – B 9:00 – 11:15 23 2ª/2. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
MADINA BERASATEGI, Eider 2
B2.2 – C 16:30- 18:45 32 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
ALBA SALABERRIA, Andoni 1
B2.2 – D 18:45 – 21:00 32 3ª/3 Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
ALBA SALABERRIA, Andoni NADA / EZER EZ
SEMIPRESENCIAL / ERDIPRESENTZIAZKOA
B2.2 – E SEMIP. 19:45 – 22:00 35 3ª/3. Martes
Asteartea
MADINA BERASATEGI, Eider 1

C1

EUSKARA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
C1 – A 9:00 – 11:15 32 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
ALBA SALABERRIA, Andoni 7
C1 – B 9:30 – 11:45 32 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ALBA SALABERRIA, Andoni 6
C1 – C 15:15 – 17:30 35 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana 12
C1 – D 16:30 – 18:45 33 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago NADA / EZER EZ
C1 – E 17:30 – 19:45 35 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana 6
C1 – F 18:45 – 21:00 33 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago NADA / EZER EZ
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA  
C1 – G SEMIP. 11:15 -13:30 32 3ª/3. Lunes
Astelehena
SARALEGI LIZARRAGA, Joana 9
C1 – H SEMIP. 19:45 – 22:00 35 3ª/3. Jueves
Osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana 10
UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
C1 – A ESTELLA 18:45 – 21:00 Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MONTEANO GANUZA, Irantzu 7

Francés / Frantsesa

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
A1 – A 7:54 – 9:00 22 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia 4
A1 – B 9:00 – 11:15 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CASTILLO SANZOL, Natalia 6
A1 – C 11:15 – 13:30 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUARTE ZABALETA, Mila NADA / EZER EZ
A1 – D 15:15 – 17:30 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
HUARTE ZABALETA, Mila 7
A1 – E 15:15 – 17:30 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne 12
A1 – F 17:30 – 19:45 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
HUARTE ZABALETA, Mila 1
A1 – G 19:45 – 22:00 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN PASCUAL, Maite NADA / EZER EZ
CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)
A1 – H CUATR. 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ELORZ LEOZ, José Mª CANCELADO / BERTAN BEHERA GELDITU DA

A1

FRANCÉS / FRANTSESA
A1

A1

A2

FRANCÉS / FRANTSESA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
A2 – A 7:54 – 9:00 24 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
VICENTE VICENTE, Susana 11
A2 – B 9:00 – 11:15 24 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ELORZ LEOZ, José Mª 1
A2 – C 11:15 – 13:30 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ELORZ LEOZ, José Mª 15
A2 – D 15:15 – 17:30 27 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CAZÓN SOULU, Cristina 8
A2 – E 17:30 – 19:45 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CAZÓN SOULU, Cristina 1
A2 – F 18:45 – 21:00 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VICENTE VICENTE, Susana NADA / EZER EZ
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
A2 – G CUATR. 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ELORZ LEOZ, José Mª CANCELADO / BERTAN BEHERA GELDITU DA

B1

FRANCÉS / FRANTSESA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B1 – A 7:54 – 9:00 21 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki 5
B1 – B 9:00 – 11:15 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki 3
B1 – C 11:15 – 13:30 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki 2
B1 – D 15:15 – 17:30 28 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CAZÓN SOULU, Cristina 7
B1 – E 16:30 – 18:45 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN PASCUAL, Maite NADA / EZER EZ
B1 – F 17:30 – 19:45 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN PASCUAL, Maite NADA / EZER EZ
B1 – G 19:45 – 22:00 27 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN PASCUAL, Maite NADA / EZER EZ

B2.1

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B2.1 – A 9:00 – 11:15 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VICENTE VICENTE, Susana 1
B2.1 – B 17:30 – 19:45 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne NADA / EZER EZ
B2.1 – C 18:45 – 21:00 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne 2

B2.2

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B2.2 – A 9:00 – 11:15 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia 5
B2.2 – B 17:30 – 19:45 27 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CAZÓN SOULU, Cristina 6
B2.2 – C 19:45 – 22:00 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CAZÓN SOULU, Cristina CANCELADO / BERTAN BEHERA GELDITU DA

C1

FRANCÉS / FRANTSESA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
C1 – A 9:00 – 11:15 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUARTE ZABALETA, Mila 5
C1 – B 18:45 – 21:00 SR
BG
1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ELORZ LEOZ, José Mª NADA / EZER EZ

Inglés / Ingelesa

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
A1 – A 11:15 – 13:30 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz NADA / EZER EZ
A2 – B 17:30 – 19:45 17 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VÁZQUEZ VARELA, Ainara NADA / EZER EZ
CUATRIMESTRALES (1er Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrila)
A1 – C CUATR. 9:00 – 11:15 31 3ª/3. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ESCRIBANO ASÍN, Laura
A1 – D CUATR. 15:15 – 17:30 17 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
A1 – A ESTELLA  16:30 – 18:45 Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LOPERENA GARDE, Javier 5

A1

INGLÉS / INGELESA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
A2 – A 11:15 – 13:30 31 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GUERRERO TIRAPU, María NADA / EZER EZ
A2 – B 17:30 – 19:45 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CIARRA TEJADA, Alazne NADA / EZER EZ
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
A2 – C CUATR. 9:00 – 11:15 31 3ª/3. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ESCRIBANO ASÍN, Laura 1
A2 – D CUATR. 15:15 – 17:30 17 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara 8
UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
A2 – A ESTELLA 16:30 – 18:45 Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
IBÁÑEZ OSÉS, José 9

A2

INGLÉS / INGELESA
A2

A2

B1

INGLÉS / INGELESA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B1 – A 7:54 – 9:00 12 3ª/3. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
CATALÁN ALCOCER, Cristina 1
B1 – B 9:00 – 11:15 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CATALÁN ALCOCER, Cristina NADA / EZER EZ
B1 – C 9:00 – 11:15 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FREIRE MORENO, Susana 4
B1 – D 9:00 – 11:15 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva 10
B1 – E 9:00 – 11:15 26 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz 5
B1 – F 9:00 – 11:15 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CATALÁN ALCOCER, Cristina NADA / EZER EZ
B1 – G 9:00 – 11:15 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FREIRE MORENO, Susana 1
B1 – H 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FREIRE MORENO, Susana 3
B1 – I 11:15 – 13:30 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva 10
B1 – J 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FREIRE MORENO, Susana 4
B1 – K 14:15 – 16:30 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MORILLAS CARIDAD, Sonia NADA / EZER EZ
B1 – M 15:15 – 17:30 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz NADA / EZER EZ
B1 – N 16:30 – 18:45 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MORILLAS CARIDAD, Sonia NADA / EZER EZ
B1 – P 17:30 – 19:45 11 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen NADA / EZER EZ
B1 – L 17:30 – 19:45 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz 2
B1 – O 19:45 – 22:00 31 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHIVITE FERNÁNDEZ, Arantxa NADA / EZER EZ
UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
B1 – A ESTELLA 18:45- 21:00 Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
IBÁÑEZ OSÉS, José 2
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B2.1 – A 7:54 – 9:00 12 3ª/3. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel NADA / EZER EZ
B2.1 – B 9:00 – 11:15 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel NADA / EZER EZ
B2.1 – C 9:00 – 11:15 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHECA CAMARERO, Ángel 7
B2.1 – D 9:00 – 11:15 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel NADA / EZER EZ
B2.1 – E 9:00 – 11:15 26 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHECA CAMARERO, Ángel 4
B2.1 – F 11:15 – 13:30 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel NADA / EZER EZ
B2.1 – G 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHECA CAMARERO, Ángel 18
B2.1 – H 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHECA CAMARERO, Ángel 8
B2.1 – I 15:15 – 17:30 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora NADA / EZER EZ
B2.1 – J 15:15 – 17:30 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MENESES CAMPOS, Montaña NADA / EZER EZ
B2.1 – K 15:15 – 17:30 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora NADA / EZER EZ
B2.1 – L 18:45 – 21:00 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora NADA / EZER EZ
B2.1 – M 18:45 – 21:00 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora NADA / EZER EZ
CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)
B2.1 – N CUATR. 17:30 – 19:45 15 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MENESES CAMPOS, Montaña
UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
B2.1 – A ESTELLA 18:45 – 21:00 Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LOPERENA GARDE, Javier 7

B2.1

INGLÉS / INGELESA
B2.1

B2.1

B2.2

INGLÉS / INGELESA
B2.2

B2.2 

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B2.2 – A 7:54 – 9:00 13 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro NADA / EZER EZ
B2.2 – B 9:00 – 11:15 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ZAPATA MUTILVA, Coro NADA / EZER EZ
B2.2 – C 9:00 – 11:15 16 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian NADA / EZER EZ
B2.2 – D 9:00 – 11:15 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro NADA / EZER EZ
B2.2 – E 11:15 – 13:30 16 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian NADA / EZER EZ
B2.2 – F 15:15 – 17:30 11 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen NADA / EZER EZ
B2.2 – G 17:30 – 19:45 11 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUÑOZ NIETO, Carmen NADA / EZER EZ
B2.2 – H 17:30 – 19:45 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHIVITE FERNÁNDEZ, Arantxa NADA / EZER EZ
B2.2 – I 17:30 – 19:45 31 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHIVITE FERNÁNDEZ, Arantxa NADA / EZER EZ
B2.2 – J 19:45 – 22:00 11 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUÑOZ NIETO, Carmen NADA / EZER EZ
B2.2 – K 19:45 – 22:00 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MENESES CAMPOS, Montaña NADA / EZER EZ
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
B2.2 – L SEMIP. 19:45 – 22:00 22 2ª/2. Lunes 
Astelehena
CIARRA TEJADA, Alazne NADA / EZER EZ
B2.2 – M SEMIP. 19:45 – 22:00 12 1ª/1. Martes
Asteartea
CIARRA TEJADA, Alazne NADA / EZER EZ
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)

B2.2 – N CUATR. 17:30 – 19:45 15 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MENESES CAMPOS, Montaña NADA / EZER EZ
UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
B2.2 – A ESTELLA 16:30 – 18:45 Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LOPERENA GARDE, Javier NADA / EZER EZ

C1

INGLÉS / INGELESA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
C1 – A 7:54 – 9:00 17 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema NADA / EZER EZ
C1 – B 9:00 – 11:15 16 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LARRÉ LARDIÉS, Marian NADA / EZER EZ
C1 – C 9:00 – 11:15 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema NADA / EZER EZ
C1 – D 11:15 – 13:30 16 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LARRÉ LARDIÉS, Marian NADA / EZER EZ
C1 – E 15:15 – 17:30 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GALARZA PRIETO, José Miguel NADA / EZER EZ
C1 – F 15:15 – 17:30 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GALARZA PRIETO, José Miguel NADA / EZER EZ
C1 – G 16:30 – 18:45 16 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana Belén NADA / EZER EZ
C1 – H 17:30 – 19:45 12 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GALARZA PRIETO, José Miguel NADA / EZER EZ
C1 – I 17:30 – 19:45 24 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FRANCÉS PEÑA, María NADA / EZER EZ
C1 – J 17:30 – 19:45 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GALARZA PRIETO, José Miguel NADA / EZER EZ
C1 – K 17:30 – 19:45 16 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FRANCÉS PEÑA, María NADA / EZER EZ
C1 – L 19:45 – 22:00 16 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana Belén NADA / EZER EZ
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
C1 – M SEMIP. 19:45 – 22:00 24 2ª/2. Lunes 
Astelehena
FRANCÉS PEÑA, María NADA / EZER EZ
C1 – N SEMIP. 19:45 – 22:00 16 1ª/1. Martes
Asteartea
FRANCÉS PEÑA, María NADA / EZER EZ
UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
C1 – A ESTELLA 18:45 – 21:00 Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IBÁÑEZ OSÉS, José NADA / EZER EZ

C2.1

INGLÉS / INGELESA
C2.1

C2.1 

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
C2.1 – A 9:00 – 11:15 17 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LÓPEZ GOYENA, Milagros NADA / EZER EZ
C2.1 – B 11:15 – 13:30 17 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LÓPEZ GOYENA, Milagros 5
C2.1 – C 11:15 – 13:30 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LÓPEZ GOYENA, Milagros 4
C2.1 – D 16:30 – 18:45 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LÓPEZ GOYENA, Milagros NADA / EZER EZ

C2.2

INGLÉS / INGELESA
C2.2

C2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
C2.2 – A 9:00 – 11:15 29 2ª/2. Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
SÁEZ DE ALBÉNIZ BERZAL, Carolina 4

CURSOS DE ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (MÓDULOS)
GAURKOTZE ETA HOBERZE IKASTARAOAK (MODULUAK)

PRIMER CUATRIMESTRE (Octubre-Enero)
LEHENENGO LAUHILABETEKOA (Urria-Urtarrilla)

INGLÉS / INGELESA

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B2): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO I  
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B2 MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA

MOD. B2 – A CUATR. 18:45 – 21:00 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES C): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO I
GURKOTZEA ETA HOBETZEA (C MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA
MOD. C1 – A CUATR. 9:00 – 11:15 SR
BG
1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
REMÓN SAN JUAN, Carlos

SEGUNDO CUATRIMESTRE (Febrero-Mayo)
BIGARREN LAUHILABETEKOA (Otsaila-Maiatza)

INGLÉS / INGELESA

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B2): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO II
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B2 MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  II. MODULUA

MOD. B2 – A CUATR. 18:45 – 21:00 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara 19
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES C): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO II
GURKOTZEA ETA HOBETZEA (C MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA

MOD. C1 – A CUATR. 9:00 – 11:15 SR
BG
1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
REMÓN SAN JUAN, Carlos 13

Italiano / Italiera

A1

ITALIANO / ITALIERA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
A1 – A 9:00 – 11:15 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GHISU, Giulia 2
A1 – B 18:45 – 21:00 25 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio 4

A2

ITALIANO / ITALIERA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
A2 – A 9:00 – 11:15 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes 5
A2 – B 18:45 – 21:00 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍNEZ HERNANDO, Rosa 6

B1

ITALIANO / ITALIERA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B1 – A 16:30 – 18:45 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍNEZ HERNANDO, Rosa 9

B2.1

ITALIANO / ITALIERA
B2.1

B2.1 

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B2.1 – A 16:30 – 18:45 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes 9

B2.2

ITALIANO / ITALIERA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
B2.2 – A 9:00 – 18:45 28 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes 12

C1

ITALIANO / ITALIERA
C1

C1 

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
C1 – A 18:45 – 21:00 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍNEZ HERNANDO, Rosa 9

CURSOS DE ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (MÓDULOS)
GAURKOTZE ETA HOBERZE IKASTARAOAK (MODULUAK)

C1

ITALIANO / ITALIERA
C1 (MOD.)

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO NIVEL – C1 / GAURKOTZE ETA HOBETZE IKASTAROA – C1 MAILA
MOD. C1 – A 16:30- 18:45 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GHISU, Giulia 13

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver/Ikusi matrícula/matrikula.