Erabiltzaileen gunea

Grupos y horarios (EOI Pamplona) – Enseñanza Oficial

ALEMÁN / ALEMANA

(Curso 2022-2023 Ikasturtea)

A1

ALEMÁN / ALEMANA A1

A1

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
A1 – A 9:00 – 11:15 26 2ª/2. Martes y jueves Asteartea eta osteguna AGRAMONTE OCHOA, Jesusa
A1 – B 17:30 – 19:45 27 2ª/2. Martes y jueves Asteartea eta osteguna GOÑI Montero, Julia Marina.
A1 – C 19:45 – 22:00 27 2ª/2. Martes y jueves Asteartea eta osteguna GOÑI Montero, Julia Marina.
CURSOS FLEXIBILIZADOS ANUALES – A1 / URTEKO IKASTARO MALGUTUAK – A1
A1 – D FLEXI. 18:45 – 21:00 26 2ª/2. Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena KRAFT, Jan
SEMIPRESENCIALES – A1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – A1
A1 – E SEMIP. 16:30 – 18:45 19 1ª/1. Lunes Astelehena MARTÍN NEGRO, Maribel

A2

ALEMÁN / ALEMANA A2

A2

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
A2 – A 9:00 – 11:15 19 1ª/1. Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena KRAFT, Jan
A2 – B 16:30 – 18:45 31 3ª/3. Martes y jueves Asteartea eta osteguna RUIZ KOLB, Margarita (1er. trimestre) BARRACHINA ZWICK, Inés (2º y 3er. trimest.)
A2 – C 18:45 – 21:00 26 2ª/2. Martes y jueves Asteartea eta osteguna RUIZ KOLB, Margarita (1er. trimestre) PERALTA MARTÍN, Gabriele (2º y 3er. trimest.)

B1

ALEMÁN / ALEMANA B1

B1

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
B1 – A 9:00 – 11:15 19 1ª/1. Martes y jueves Asteartea eta osteguna DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica
B1 – B 16:30 – 18:45 27 2ª/2. Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena RUIZ KOLB, Margarita
B1 – C 18:45 – 21:00 27 2ª/2. Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena RUIZ KOLB, Margarita
SEMIPRESENCIALES – B1ERDIPRESENTZIAZKOAK – B1
B1 – D SEMIP. 15:15 – 17:30 19 1ª/1. Jueves Osteguna DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica

B2.1

ALEMÁN / ALEMANA B2.1

B2.1

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
B2.1 – A 16:30 – 18:45 26 2ª/2. Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena AGRAMONTE OCHOA, Jesusa
SEMIPRESENCIALES – B2.1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – B2.1
B2.1 – B SEMIP. 18:45 – 21:00 19 1ª/1. Miércoles Asteazkena AGRAMONTE OCHOA, Jesusa

B2.2

ALEMÁN / ALEMANA B2.2

B2.2

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
B2.2 – A 16:30 – 18:45 26 2ª/2. Martes y jueves Asteartea eta osteguna PERALTA MARTÍN, Gabriele
SEMIPRESENCIALES – B2.2ERDIPRESENTZIAZKOAK – B2.2
B2.2 – B SEMIP. 18:45 – 21:00 19 1ª/1. Lunes Astelehena MARTÍN NEGRO, Maribel

C1

ALEMÁN / ALEMANA C1

C1

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
C1 – A 18:45 – 21:00 31 3ª/3. Martes y jueves Asteartea eta osteguna BARRACHINA ZWICK, Inés
SEMIPRESENCIALES – C1ERDIPRESENTZIAZKOAK – C1
C1 – B SEMIP. 16:30 – 18:45 19 1ª/1. Miércoles Asteazkena DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver/Ikusi matrícula / matrikula.

Grupos y horarios (EOI Pamplona) – Cursos de Actualización y Perfeccionamiento 

ALEMAN / ALEMAN

Curso 2022-2023 Ikasturtea

PRIMER CUATRIMESTRE (Octubre – Enero)

LEHENENGO LAUHILABETEKOA (Urria – Urtarrilla)

ALEMÁN / ALEMANA

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES A): TALLER DE PRONUNCIACIÓN Y EXPRESIÓN ORAL GURKOTZEA ETA HOBETZEA (A MAILA): AHOZKORAKO ETA AHOZKO ADIERAZPENERAKO TAILERREKO
MOD A – A CUATR. 16:15 – 17:15 27 2ª/2. Martes Asteartea GOÑI MONTERO, Julia Marina

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver/Ikusi matrícula / matrikula.

SEGUNDO CUATRIMESTRE (Febrero – Mayo)

BIGARREN LAUHILABETEKOA (Otsaila – Maiatza)

ALEMÁN / ALEMANA

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B): TALLER DE PRONUNCIACIÓN Y EXPRESIÓN ORAL GURKOTZEA ETA HOBETZEA (B MAILA): AHOZKORAKO ETA AHOZKO ADIERAZPENERAKO TAILERREKO
MOD B- A CUATR. 16:00 – 17:30 27 2ª/2. Martes Asteartea GOÑI MONTERO, Julia Marina

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver/Ikusi matrícula / matrikula.