ALEMÁN / ALEMANA
(Curso 2023-2024 Ikasturtea)
A1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
A1 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
A1 – A | 9:00 – 11:15 | 26 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GOÑI MONTERO, Julia Marina |
A1 – B | 16:30 – 18:45 | 26 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GOÑI MONTERO, Julia Marina |
A1 – C | 17:30 – 19:45 | 27 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
RIUZ KOLB, Margarita |
A1 – D | 19:45 – 22:00 | 27 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
RUIZ KOLB, Margarita |
SEMIPRESENCIAL – A1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – A1 | |||||
A1 – E SEMIP. | 15:15- 17:30 | 27 | 2ª/2. |
Miércoles (presencial) / Más información |
MARTÍN NEGRO, Maribel |
A2 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
A2 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
A2 – A | 9:00 – 11:15 | 19 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
KRAFT, Jan |
A2 – B | 16:30 – 18:45 | 31 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
BARRACHINA ZWICK, Inés |
A2 – C | 18:45 – 21:00 | 27 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
PERALTA MARTÍN, Gabi |
B1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
B1 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
B1 – A | 9:00 – 11:15 | 19 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
JURIATTI, Sabrina |
B1 – B | 15:15 -17:30 | Aula Polivalente (Martes / Asteartea) 18 (Jueves / Osteguna) |
1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
PERALTA MARTÍN, Gabi |
B1 – C | 16:30 – 18:45 | 19 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
JURIATTI, Sabrina |
B1 – D | 18:45 – 21:00 | 19 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
MARTÍN NEGRO, Maribel |
B2.1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
B2.1 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
B2.1 – A | 16:30 – 18:45 | 26 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GOÑI MONTERO, Julia Marina |
B2.1 – B | 18:45 – 21:00 | 26 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GOÑI MONTERO, Julia Marina |
B2.2 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
B2.2 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
B2.2 – A | 16:30 – 18:45 | 11 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
KRAFT, Jan |
B2.2 – B | 18:45 – 21:00 | 26 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
RUIZ KOLB, Margarita |
C1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
C1 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
C1 – A | 16:30 – 18:45 | 27 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
JURIATTI, Sabrina |
C2.1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
C2.1 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
C2.1 – A | 18:45 – 21:00 | 31 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
BARRACHINA ZWICK, Inés |
NOTAS/OHARRAK: