FRANCÉS / FRANTSESA
(Curso 2023-2024 Ikasturtea)
A1 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
A1 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
A1 – A DIARIO | 7:54 – 9:00 | 21 | 2ª/2. | Lunes, martes, miércoles y jueves Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna |
D’ORS LOIS, Blanca |
A1 – B | 9:00 – 11:15 | 21 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
D’ORS LOIS, Blanca |
A1 – C | 11:15 – 13:30 | 27 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
IDOATE AZCÁRATE, Arantza |
A1 – D | 16:30 – 18:45 | 22 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GAINZA TEJEDOR, Ana |
A1 – E | 18:45 – 21:00 | 22 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GAINZA TEJEDOR, Ana |
A1 – F | 19:45 – 22:00 | 28 (Martes/ Asteartea) 18 (Jueves/Osteguna) |
2ª/2. 1ª/1. |
Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
NIEVES VIVAS, Rosa |
A2 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
A2 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
A2 – A | 9:00 – 11:15 | 22 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
HUARTE ZABALETA, Mila |
A2 – B | 11:15 – 13:30 | 22 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
HUARTE ZABALETA, Mila |
A2 – C | 16:30 – 18:45 | 21 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
VICENTE VICENTE, Susana |
A2 – D | 16:30 – 18:45 | 22 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
RAMIS MOIX, Jordina |
A2 – E | 18:45 – 21:00 | 21 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
VICENTE VICENTE, Susana |
B1 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
B1 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
B1 – A | 9:00 – 11:15 | 23 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
CASTILLO SANZOL, Natalia |
B1 – B | 11:15 – 13:30 | 21 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
CASTILLO SANZOL, Natalia (1er. trimestre) D’ORS LOIS, Blanca (2º y 3er. trimestre) |
B1 – C | 16:30 – 18:45 | 19 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta ostegunana |
NIEVES VIVAS, Rosa |
B1 – D | 16:30 – 18:45 | 23 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
MAYORDOMO GALÁN, Rocío |
B1 – E | 18:45 – 21:00 | 23 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
MAYORDOMO GALÁN, Rocío |
B2.1 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
B2.1 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
B2.1 – A | 9:00 – 11:15 | 22 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
CASTILLO SANZOL, Natalia (1er. trimestre) HUARTE ZABALETA, Mila (2º y 3er. trimestre) |
B2.1 – B | 16:30 – 18:45 | 23 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
MAYORDOMO GALÁN, Rocío |
B2.1 – C | 18:45 – 21:00 | 23 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta ostegunaa |
MAYORDOMO GALÁN, Rocío |
B2.2 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
B2.2 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
B2.2 – A | 9:00 – 11:15 | 23 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GAINZA TEJEDOR, Ana |
B2.2 – B | 16:30 – 18:45 | 21 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
VICENTE VICENTE, Susana |
B2.2 – C | 18:45 – 21:00 | 21 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
VICENTE VICENTE, Susana |
C1 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
C1 |
|||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
C1 – A | 9:00 – 11:15 | 27 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
IDOATE AZCÁRATE, Arantza |
C1 – B | 18:45 – 21:00 | 22 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
RAMIS MOIX, Jordina |
SEMIPRESENCIAL – C1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – C1 | |||||
C1 – C SEMIP | 16:30 – 18:45 | 14 | 1ª/1. | Miércoles (presencial) / Más información Asteazkena (presentziala) / Informazio gehiago |
RAMIS MOIX, Jordina |
NOTAS / OHARRAK: