Erabiltzaileen gunea Site del Profesorado

FRANCÉS / FRANTSESA

(Curso 2023-2024 Ikasturtea)

A1

FRANCÉS / FRANTSESA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A1 – A DIARIO 7:54 – 9:00 21 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
D’ORS LOIS, Blanca
A1 – B 9:00 – 11:15 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
D’ORS LOIS, Blanca
A1 – C 11:15 – 13:30 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IDOATE AZCÁRATE, Arantza
A1 – D 16:30 – 18:45 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GAINZA TEJEDOR, Ana
A1 – E 18:45 – 21:00 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GAINZA TEJEDOR, Ana
A1 – F 19:45 – 22:00 28 (Martes/ Asteartea)
18 (Jueves/Osteguna)
2ª/2.
1ª/1.
Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NIEVES VIVAS, Rosa

A2

FRANCÉS / FRANTSESA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A2 – A 9:00 – 11:15 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
HUARTE ZABALETA, Mila
A2 – B 11:15 – 13:30 22  2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUARTE ZABALETA, Mila
A2 – C 16:30 – 18:45 21  2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VICENTE VICENTE, Susana
A2 – D 16:30 – 18:45 22  2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RAMIS MOIX, Jordina
A2 – E 18:45 – 21:00 21  2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VICENTE VICENTE, Susana

B1

FRANCÉS / FRANTSESA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B1 – A 9:00 – 11:15  23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CASTILLO SANZOL, Natalia
B1 – B 11:15 – 13:30  21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia (1er. trimestre)
D’ORS LOIS, Blanca (2º y 3er. trimestre)
B1 – C 16:30 – 18:45 19 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta ostegunana
NIEVES VIVAS, Rosa
B1 – D 16:30 – 18:45 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GUZMÁN IRIARTE, Rosa
B1 – E 18:45 – 21:00 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GUZMÁN IRIARTE, Rosa

 

B2.1

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.1 – A 9:00 – 11:15 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia (1er. trimestre)
HUARTE ZABALETA, Mila (2º y 3er. trimestre)
B2.1 – B 16:30 – 18:45 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GUZMÁN IRIARTE, Rosa
B2.1 – C 18:45 – 21:00 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta ostegunaa 
GUZMÁN IRIARTE, Rosa

B2.2

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.2 – A 9:00 – 11:15 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GAINZA TEJEDOR, Ana
B2.2 – B 16:30 – 18:45 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VICENTE VICENTE, Susana
B2.2 – C   18:45 – 21:00 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VICENTE VICENTE, Susana

C1

FRANCÉS / FRANTSESA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C1 – A 9:00 – 11:15 27 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IDOATE AZCÁRATE, Arantza
C1 – B 18:45 – 21:00 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna 
RAMIS MOIX, Jordina
SEMIPRESENCIAL – C1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – C1
C1 – C SEMIP 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Miércoles (presencial) / Más información
Asteazkena (presentziala) / Informazio gehiago
RAMIS MOIX, Jordina

NOTAS / OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver / Ikusi matrícula / matrikula.