Erabiltzaileen gunea

Grupos y horarios (Enseñanza oficial) / Taldeak eta ordutegiak (Irakaskuntza Ofiziala) (2022-2023)

EUSKARA

 (Curso 2022-2023 Ikasturtea)

A1

EUSKARA A1

A1

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
A1 – A 9:00 – 11:15 32 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena GELABERT GONZÁLEZ, Jaume
A1 – B 11:15 – 13:30 32 Martes y jueves Asteartea eta osteguna GELABERT GONZÁLEZ, Jaume
A1 – C 15:15 – 17:30 31 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena TELLETXEA EZKURRA, Patxi
A1 – D 16:30 – 18:45 32 Martes y jueves Asteartea eta osteguna LEONÉ PUNCEL, Santiago
A1 – E 17:30 – 19:45 31 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena TELLETXEA EZKURRA, Patxi
A1 – F 18:45 – 21:00 32 Martes y jueves Asteartea eta osteguna AZKONA FUENTE, Jon
 

A2

EUSKARA A2

A2

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
A2 – A 9:00 – 11:15 34 Martes y jueves Asteartea eta osteguna ALBA SALABERRIA, Andoni
A2 – B 15:15 – 17:30 35 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena AZKONA FUENTE, Jon
A2 – C 16:30 – 18:45 34 Martes y jueves Asteartea eta osteguna GUEZALA SALA, Egoitz
A2 – D 18:45 – 21:00 34 Martes y jueves Asteartea eta osteguna GUEZALA SALA, Egoitz

B1

EUSKARA B1

B1

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
B1 – A 9:00 – 11:15 35 Martes y jueves Asteartea eta osteguna IRIARTE AZPIROZ, Tere
B1 – B 15:15 – 17:30 35 Martes y jueves Asteartea eta osteguna HARANBURU KARRERA, Imanol
B1 – C 16:30 – 18:45 33 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena GARTZIARENA ALEMAN, Agurtzane
B1 – D 18:45 – 21:00 33 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena GARTZIARENA ALEMAN, Agurtzane

B2.1

EUSKARA B2.1

B2.1

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
B2.1 – A 9:00 – 11:15 31 Martes y jueves Asteartea eta osteguna TELLETXEA EZKURRA, Patxi
B2.1 – B 16:30 – 18:45 34 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena GUEZALA SALA, Egoitz
B2.1 – C 18:45 – 21:00 34 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena GUEZALA SALA, Egoitz
 

B2.2

EUSKARA B2.2

B2.2

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
B2.2 – A 9:00 – 11:15 35 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena IRIARTE AZPIROZ, Tere
B2.2 – B 11:15 – 13:30 35 Martes y jueves Asteartea eta osteguna IRIARTE AZPIROZ, Tere
B2.2 – C 16:30 – 18:45 33 Martes y jueves Asteartea eta osteguna GARTZIARENA ALEMAN, Agurtzane
B2.2 – D 18:45 – 21:00 33 Martes y jueves Asteartea eta osteguna GARTZIARENA ALEMAN, Agurtzane
SEMIPRESENCIAL / ERDIPRESENTZIAZKOA
B2.2 – E SEMIP. 17:30- 19:45 35 3ª. Lunes Astelehena GELABERT GONZÁLEZ, Jaume

21

EUSKARA C1

C1

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
C1 – A 9:00 – 11:15 34 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena ALBA SALABERRIA, Andoni
C1 – B 11:15 – 13:30 34 Martes y jueves Asteartea eta osteguna ALBA SALABERRIA, Andoni
C1 – C 16:30 – 18:45 32 .3ª Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena LEONÉ PUNCEL, Santiago
C1 – D 17:30 – 19:45 35 Martes y jueves Asteartea eta osteguna HARANBURU KARRERA, Imanol
C1 – E 18:45 – 21:00 32 Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena LEONÉ PUNCEL, Santiago
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
C1 – F SEMIP. 17:30 – 19:45 35 Miércoles Asteazkena HARANBURU KARRERA, Imanol

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver/Ikusi matrícula / matrikula.

Grupos y horarios (Actualización y perfeccionamiento-Módulos) / Taldeak ordutegiak (Gaurkotze eta Hobetze ikastaroak) (2022-2023)

EUSKARA

Curso 2022-2023 Ikasturtea

PRIMER CUATRIMESTRE (Octubre – Enero)

LEHENENGO LAUHILABETEKOA (Urria – Urtarrilla)

EUSKARA

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVEL B1/B2.1): DESTREZAS ORALES GURKOTZEA ETA HOBETZEA (B1/B2.1 MAILA): AHOZKO TREBETASUNAK
MOD B1/B2.1 – A CUATR. 16:30 – 18:45 19 1ª/1. Martes Asteartea AZKONA FUENTE, Jon
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVEL B2.2/C1): DESTREZAS ORALES GURKOTZEA ETA HOBETZEA (B2.2/C1 MAILA): AHOZKO TREBETASUNAK
MOD B2.2/C1 – A CUATR. 17:30 -19:45 18 1ª/1 Miércoles Asteazkena AZKONA FUENTE, Jon

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver/Ikusi matrícula / matrikula.

SEGUNDO CUATRIMESTRE (Febrero – Mayo)

BIGARREN LAUHILABETEKOA (Otsaila – Maiatza)

EUSKARA

GRUPO TALDEA HORA ORDUA AULA GELA PLT. SOL. OBSERVACIONES OHARRAK PROFESOR/A IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVEL B2): PREPARACIÓN DE EXAMEN GURKOTZEA ETA HOBETZEA (B1/B2.1 MAILA): AHOZKO TREBETASUNAK
MOD B2 – A CUATR. 16:30 – 18:45 19 1ª/1. Martes Asteartea AZKONA FUENTE, Jon
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVEL B2.2/C1): PREPARACIÓN DE EXAMEN GURKOTZEA ETA HOBETZEA (B1/B2.1 MAILA): AHOZKO TREBETASUNAK
MOD C1 – A CUATR. 17:30 -19:45 18 1ª/1 Miércoles Asteazkena AZKONA FUENTE, Jon

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver/Ikusi matrícula / matrikula.