Zona de Usuarios

Grupos y horarios (Enseñanza oficial) / Taldeak eta ordutegiak (Irakaskuntza Ofiziala) (2022-2023)

INGLÉS – INGELESA

(Curso 2022-2023 Ikasturtea)

A1

INGLÉS / INGELESA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A1 – A  9:00 – 11:15 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
A1 – B 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
A1 – C 17:30 – 19:45 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VERA ALCALÁ, Noelia
A1 – D 19:45 – 22:00 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VERA ALCALÁ, Noelia
CUATRIMESTRAL (1er Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrila)
A1 – E CUATR. 9:00 – 11:15 14 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
INZA GASTÓN, Itxaso

A2

INGLÉS / INGELESA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A2 – A 9:00 – 11:15 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian
A2 – B 17:30 – 19:45 25 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CACHINERO TAMARAL, Ana
CUATRIMESTRAL (1er Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrila)
A2 – C CUATR. 17:30 – 19:45 15 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
PAWLOWSKA, Joanna 
CUATRIMESTRAL (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
A2 – D CUATR. 9:00 – 11:15 14 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
INZA GASTÓN, Itxaso

 

B1

INGLÉS / INGELESA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B1 – A DIARIO 7:54 – 9:00 14 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
INZA GASTÓN, Itxaso
B1 – B 9:00 – 11:15 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
B1 – C 9:00 – 11:15 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
REMÓN SAN JUAN, Carlos
B1 – D 11:15 – 13:30 14 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
INZA GASTÓN, Itxaso
B1 – E 16:30 – 18:45 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NEMETH, Katalin
B1 – F  17:30 – 19:45 11 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHECA CAMARERO, Ángel
B1 – G  18:45 – 21:00 24 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
NEMETH, Katalin
B1 – H 18:45 – 21:00 11 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHECA CAMARERO, Ángel
B1 – I 19:45 – 22:00 11 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHECA CAMARERO, Ángel
SEMIPRESENCIAL / ERDIPRESENTZIAZKOA
B1 – J SEMIP. 17:30 – 19:45  18 1ª/1. Lunes
Astelehena
KOZINSKI RADOMSKA, Adam
CUATRIMESTRAL (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
B1 – K CUATR. 17:30 – 19:45  15 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
PAWLOWSKA, Joanna 

B2.1

INGLÉS / INGELESA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.1 – A DIARIO 7:54 – 9:00 13 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
RICO JOYA, Francisco Javier
B2.1 – B 9:00 – 11:15 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RICO JOYA, Francisco Javier
B2.1 – C 9:00 – 11:15 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LARRÉ LARDIÉS, Marian
B2.1 – D 11:15 – 13:30 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian
B2.1 – E 11:15 – 13:30 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LARRÉ LARDIÉS, Marian
B2.1 – F 15:15 – 17:30 28 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MORILLAS CARIDAD, Sonia
B2.1 – G 17:30 – 19:45 28 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MORILLAS CARIDAD, Sonia
B2.1 – H 18:45 – 21:00 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
NEMETH, Katalin
B2.1 – I 19:45 – 22:00 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MORILLAS CARIDAD, Sonia
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
B2.1 – J SEMIP. 15:15 – 17:30 18 1ª/1.. Miércoles
Asteazkena
NEMETH, Katalin
CUATRIMESTRAL (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)
B2.1 – K CUATR. 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel 

B2.2

INGLÉS / INGELESA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.2 – A DIARIO 7:54 – 9:00 25 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro
B2.2 – B 9:00 – 11:15 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ZAPATA MUTILVA, Coro
B2.2 – C 9:00 – 11:15 25 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro
B2.2 – D 11:15 – 13:30 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RICO JOYA, Francisco Javier
B2.2 – E 11:15 – 13:30 18 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ESCRIBANO ASÍN, Laura
B2.2 – F 15:15 – 17:30 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUÑOZ NIETO, Carmen
B2.2 – G 15:15 – 17:30 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
PAWLOWSKA, Joanna
B2.2 – H 17:30 – 19:45 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUÑOZ NIETO, Carmen
B2.2 – I 18:45 – 21:00 14 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel 
B2.2 – J 18:45 – 21:00 14 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel
B2.2 – K 19:45 – 22:00 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
PAWLOWSKA, Joanna
SEMIPRESENCIALESERDIPRESENTZIAZKOA
B2.2 – L SEMIP. 9:00 – 11:15 18 1ª/1. Martes
Asteartea
ESCRIBANO ASÍN, Laura
B2.2 – M SEMIP. 16:30 – 18:45 18 1ª/1. Jueves
Osteguna
VERA ALCALÁ, Noelia
B2.2 – N SEMIP. 18:45 – 21:00 18 1ª/1. Jueves
Osteguna
VERA ALCALÁ, Noelia
CUATRIMESTRAL (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
B2.2 – O CUATR. 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel

C1

INGLÉS / INGELESA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C1 – A DIARIO 7:54 – 9:00 28 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
C1 – B 9:00 – 11:15 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya
C1 – C 9:00 – 11:15 28 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
C1 – D 11:15 – 13:30 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
C1 – E 11:15 – 13:30 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya
C1 – F 15:15 – 17:30 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
IBÁÑEZ OSÉS, José 
C1 – G 16:30 – 18:45 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen
C1 – H 16:30 – 18:45 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IBÁÑEZ OSÉS, José 
C1 – I 17:30 – 19:45 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta esteazkena
CACHINERO TAMARAL, Ana
C1 – J 17:30 – 19:45 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
IBÁÑEZ OSÉS, José 
C1 – K 18:45 – 21:00 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen
C1 – L 19:45 – 22:00 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CACHINERO TAMARAL, Ana
SEMIPRESENCIALES ERDIPRESENTZIAZKOA
C1 – M SEMIP. 9:00 – 11:15 12 1ª/1. Jueves
Osteguna
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya
C1 – N SEMIP. 16:30 – 18:45 18 1ª/1. Martes
Asteartea
FRANCÉS PEÑA, María
C1 – O SEMIP. 18:45 – 21:00 18 1ª/1. Martes
Asteartea
FRANCÉS PEÑA, María 

C2.1

INGLÉS / INGELESA
C2.1

C2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C2.1 – A 9:00 – 11:15 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
C2.1 – B 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
C2.1 – C 16:30 – 18:45 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
KOZINSKI RADOMSKA, Adam
C2.1 – D 18:45 – 21:00 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
KOZINSKI RADOMSKA, Adam
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
C2.1 – E SEMIP.  19:45 – 22:00 18 1ª/1. Lunes 
Astelehena
KOZINSKI RADOMSKA, Adam

C2.2

INGLÉS / INGELESA
C2.2

C2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C2.2 – A 9:00 – 11:15 13 1ª/1. Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
C2.2 – B 17:30 – 19:45 28 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MORILLAS CARIDAD, Sonia

NOTAS / OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver / Ikusi matrícula / matrikula.


Grupos y horarios (Actualización y perfeccionamiento-Módulos) / Taldeak ordutegiak (Gaurkotze eta Hobetze ikastaroak) (2022-2023)

INGLÉS – INGELESA

Curso 2022-2023 Ikasturtea

INGLÉS / INGELESA

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES C): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO I
GURKOTZEA ETA HOBETZEA (C MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA
MOD C – A  18:45 – 21:00 13 1ª/1. Martes
Asteartea
IBÁÑEZ OSÉS, José 
MOD C – B  19:45 – 22:00 13 1ª/1. Lunes
Astelehena
IBÁÑEZ OSÉS, José 

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver/Ikusi matrícula / matrikula.