Zona de Usuarios

Grupos y horarios (Enseñanza oficial) – Taldeak eta ordutegiak (Irakaskuntza Ofiziala) (2020-2021)

INGLÉS- INGELESA

(Curso 2020-2021 Ikasturtea)

A1

INGLÉS / INGELESA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A1 – A 9:00 – 11:15 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LÓPEZ GOYENA, Mila
A1 – B 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LÓPEZ GOYENA, Mila
A1 – C 19:45 – 22:00 11 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya
CUATRIMESTRALES (1er Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrila)
A1 – D CUATR. 9:00 – 11:15 16 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
A1 – E CUATR. 17:30 – 19:45 28 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya

A2

INGLÉS / INGELESA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A2 – A 9:00 – 11:15 17 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MENESES CAMPOS, Montaña
A2 – B 19:45 – 22:00 11  1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
A2 – C CUATR. 9:00 – 11:15 16 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
A2 – D CUATR. 17:30 – 19:45 28 2ª/2. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya

 

B1

INGLÉS / INGELESA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B1 – A 7:54 – 9:00 17 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MENESES CAMPOS, Montaña
B1 – B 9:00 – 11:15 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva
B1 – C 9:00 – 11:15 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva
B1 – D 11:15 – 13:30 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva
B1 – E 15:15 – 17:30 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
IBÁÑEZ OSÉS, José
B1 – F 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
B1 – G 16:30 – 18:45 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MENESES CAMPOS, Montaña
B1 – H 17:30 – 19:45 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
IBÁÑEZ OSÉS, José
B1 – I 17:30 – 19:45 11 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
B1 – J 18:45 – 21:00 14 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VÁZQUEZ VARELA, Ainara

B2.1

INGLÉS / INGELESA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.1 – A 7:54 – 9:00 12 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
B2.1 – B 9:00 – 11:15 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
B2.1 – C 9:00 – 11:15 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
B2.1 – D 11:15 – 13:30 12 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
B2.1 – E 15:15 – 17:30 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
INZA GASTÓN, Itxaso
B2.1 – F 16:30 – 18:45 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora
B2.1 – G 17:30 – 19:45 17 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora
B2.1 – H 17:30 – 19:45 13 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
INZA GASTÓN, Itxaso
B2.1 – I 18:45 – 21:00 17 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora
B2.1 – J 19:45 – 22:00 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
INZA GASTÓN, Itxaso
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
B2.1 – K SEMIP. 19:45 – 22:00 17 1ª/1. Lunes
Astelehena
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora
CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)
B2.1 – L CUATR. 16:30 – 18:45 16 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen

B2.2

INGLÉS / INGELESA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.2 – A 7:54 – 9:00 29 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro
B2.2 – B 9:00 – 11:15 29 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ZAPATA MUTILVA, Coro
B2.2 – C 9:00 – 11:15 29 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro
B2.2 – D 11:15 – 13:30 16 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
B2.2 – E 11:15 – 13:30 16 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
B2.2 – F 15:15 – 17:30 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GUERRERO TIRAPU, María
B2.2 – G 16:30 – 18:45 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FRANCÉS PEÑA, María
B2.2 – H 17:30 – 19:45 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GUERRERO TIRAPU, María
B2.2 – I 18:45 – 21:00 16 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUÑOZ NIETO, Carmen
B2.2 – J 18:45 – 21:00 29 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FRANCÉS PEÑA, María
B2.2 – K 18:45 – 21:00 16 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
B2.2 – L SEMIP. 9:00 – 11:15 18 1ª/1. Jueves
Osteguna
ESCRIBANO ASÍN, Laura
B2.2 – M SEMIP. 16:30 – 18:45 14 1ª/1. Martes
Asteartea
FRANCÉS PEÑA, María
B2.2 – N SEMIP. 18:45 – 21:00 14 1ª/1. Martes
Asteartea
FRANCÉS PEÑA, María
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
B2.2 – O CUATR. 16:30 – 18:45 16 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen

C1

INGLÉS / INGELESA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C1 – A 7:54 – 9:00 14 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
CATALÁN ALCOCER, Cristina
C1 – B 9:00 – 11:15 14 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian
C1 – C 9:00 – 11:15 14 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LARRÉ LARDIÉS, Marian
C1 – D 11:15 – 13:30 14 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian
C1 – E 11:15 – 13:30 14 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LARRÉ LARDIÉS, Marian
C1 – F 15:15 – 17:30 11 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GALARZA PRIETO, José Miguel
C1 – G 15:15 – 17:30 11 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
C1 – H 16:30 – 18:45 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GUERRERO TIRAPU, María
C1 – I 17:30 – 19:45 11 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GALARZA PRIETO, José Miguel
C1 – J 17:30 – 19:45 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana Belén
C1 – K 18:45 – 21:00 15 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GUERRERO TIRAPU, María
C1 – L 19:45 – 22:00 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana Belén
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
C1 – M SEMIP. 9:00 – 11:15 28 2ª/2. Martes
Asteartea
CATALÁN ALCOCER, Cristina
C1 – N SEMIP. 17:30- 19:45 18 1ª/1. Martes
Asteartea
RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana Belén
C1 – O SEMIP. 19:45 – 22:00 18 1ª/1. Martes
Asteartea
RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana Belén

C2.1

INGLÉS / INGELESA
C2.1

C2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C2.1 – A 9:00 – 11:15 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LÓPEZ GOYENA, Mila
C2.1 – B 11:15 – 13:30 15 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LÓPEZ GOYENA, Mila
C2.1 – C 16:30 – 18:45 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IBÁÑEZ OSÉS, José
C2.1 – D 18:45- 21:00 12 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IBÁÑEZ OSÉS, José

C2.2

INGLÉS / INGELESA
C2.2

C2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C2.2 – A 9:00 – 11:15 19 1ª/1. Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
REMÓN SAN JUÁN, Carlos
C2.2 – B 17:30 – 19:45 13 1ª/1. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
INZA GASTÓN, Itxaso

NOTAS / OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver / Ikusi matrícula / matrikula.

Grupos y horarios (Actualización y perfeccionamiento-Módulos) / Taldeak ordutegiak (Gaurkotze eta Hobetze ikastaroak) (2020-2021)

INGLÉS – INGELESA

Curso 2020-2021 Ikasturtea

INGLÉS / INGELESA

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO I  
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA
MOD. B – A 9:00 – 11:15 17 1ª/1. Jueves
Osteguna
MENESES CAMPOS, Montaña
MOD. B – B 19:45 – 22:00 28 2ª/2. Martes
Asteartea
MENESES CAMPOS, Montaña
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES C): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO I
GURKOTZEA ETA HOBETZEA (C MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA
MOD C – A  9:00 – 11:15 18 1ª/1. Martes 
Asteartea
SÁEZ DE ÁLBENIZ BERZAL, Carolina
MOD C – B  16:30 – 18:45 18 1ª/1. Lunes
Astelehena
SÁEZ DE ÁLBENIZ BERZAL, Carolina

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos /Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver/Ikusi matrícula/matrikula.