Zona de Usuarios

FRANCÉS / FRANTSESA

(Curso 2020-2021 Ikasturtea)

A1

FRANCÉS / FRANTSESA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A1 – A 7:54 – 9:00 18 1ª/1. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
IDOATE AZCÁRATE, Arantza
A1 – B 9:00 – 11:15 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki
A1 – C 11:15 – 13:30 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki
A1 – D 15:15 – 17:30 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe 
A1 – E 16:30 – 18:45 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne
A1 – F 18:45 – 21:00 29 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CAZÓN SOULU, Cristina
A1 – G 19:45 – 22:00 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe 

A2

FRANCÉS / FRANTSESA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A2 – A 9:00 – 11:15 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
HUARTE ZABALETA, Mila
A2 – B 11:15 – 13:30 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUARTE ZABALETA, Mila
A2 – C 15:15 – 17:30 21 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN PASCUAL, Maite
A2 – D 16:30 – 18:45 19 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ELORZ LEOZ, José Mª
A2 – E 17:30 – 19:45 22 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ELORZ LEOZ, José Mª
A2 – F 19:45 – 22:00 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN PASCUAL, Maite

B1

FRANCÉS / FRANTSESA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B1 – A 9:00 – 11:15  23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CASTILLO SANZOL, Natalia
B1 – B 11:15 – 13:30  23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia
B1 – C 15:15 – 17:30 28 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CAZÓN SOULU, Cristina
B1 – D 16:30 – 18:45 34 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CAZÓN SOULU, Cristina
B1 – E 17:30 – 19:45 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN PASCUAL, Maite
B1 – F 18:45 – 21:00 34 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CAZÓN SOULU, Cristina

 

B2.1

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.1 – A 9:00 – 11:15 23 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia
B2.1 – B 17:30 – 19:45 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne
B2.1 – C 18:45 – 21:00 23 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne

B2.2

FRANCÉS / FRANTSESA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.2 – A 9:00 – 11:15 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki
B2.2 – B 18:45 – 21:00 21 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe 
SEMIPRESENCIALES – B2.2 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – B2.2
B2.2 – C SEMIP. 17:30 – 19:45 19 1ª/1. Lunes / Astelehena Sin asignar / Izendatu gabe 

C1

FRANCÉS / FRANTSESA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C1 – A 9:00 – 11:15 22 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUARTE ZABALETA, Mila
C1 – B 18:45 – 21:00 19 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ELORZ LEOZ, José Mª

NOTAS / OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver / Ikusi matrícula / matrikula.