Zona de Usuarios

ALEMÁN / ALEMANA

(Curso 2021-2022 Ikasturtea)

A1

ALEMÁN / ALEMANA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A1 – A 9:00 – 11:15 24 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CASERO LEAL, Mª Teresa
A1 – B 17:30 – 19:45 19 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RUIZ KOLB, Margarita
A1 – C 18:45 – 21:00 24 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN NEGRO, Maribel
A1 – D 19:45 – 22:00 19 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BRACO PASAMAR, Leire
SEMIPRESENCIALES – A1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – A1
A1 – E SEMIP. 16:30 – 18:45 24 2ª/2. Lunes
Astelehena
MARTÍN NEGRO, Maribel

A2

ALEMÁN / ALEMANA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A2 – A 9:00 – 11:15 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
KRAFT, Jan
A2 – B 16:30 – 18:45 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
PERALTA MARTÍN, Gabriele
A2 – C  18:45 – 21:00 25 2ª/2. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
PERALTA MARTÍN, Gabriele
SEMIPRESENCIALES – A2 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – A2
A2 – D SEMIP. 15:15- 17:30 19 1ª/1. Martes
Asteartea
BARRACHINA ZWICK, Inés

B1

ALEMÁN / ALEMANA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B1 – A 9:00 – 11:15 19 1ª/1. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN NEGRO, Maribel
B1 – B 16:30 – 18:45 31 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RUIZ KOLB, Margarita
B1 – C 18:45 – 21:00 31 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RUIZ KOLB, Margarita
SEMIPRESENCIALES – B1ERDIPRESENTZIAZKOAK – B1
B1 – D SEMIP. 15:15 – 17:30 19 1ª/1. Jueves
Osteguna
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica

B2.1

ALEMÁN / ALEMANA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.1 – C 9:00 – 11:15 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
KRAFT, Jan
B2.1 – A 16:30 – 18:45 25 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa
SEMIPRESENCIALES – B2.1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – B2.1
B2.1 – B SEMIP. 18:45 – 21:00 25 2ª/2. Martes
Asteartea
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa

B2.2

ALEMÁN / ALEMANA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.2 – A  16:30 – 18:45 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
PERALTA MARTÍN, Gabriele
SEMIPRESENCIALES – B2.2ERDIPRESENTZIAZKOAK – B2.2
B2.2 – B SEMIP. 18:45 – 21:00 25 2ª/2. Jueves
Osteguna
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica

C1

ALEMÁN / ALEMANA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C1 – A 18:45 – 21:00 24 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BARRACHINA ZWICK, Inés
SEMIPRESENCIALES – C1ERDIPRESENTZIAZKOAK – C1
C1 – B SEMIP. 16:30 – 18:45 24 2ª/2. Miércoles
Asteazkena
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver/Ikusi matrícula / matrikula.