Erabiltzaileen gunea

EUSKARA

 (Curso 2020-2021 Ikasturtea)

A1

EUSKARA
A1

A1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A1 – A 7:54 – 9:00 35 3ª/3. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi
A1 – B 9:00 – 11:15 35 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
TELLETXEA EZKURRA, Patxi
A1 – C 9:00 – 11:15 32 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ALBA SALABERRIA, Andoni
A1 – D 15:15 – 17:30 35 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
KORRES BENGOETXEA, Esther
A1 – E 16:30 – 18:45 32 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume
A1 – F 17:30 – 19:45 35 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
KORRES BENGOETXEA, Esther
A1 – G 18:45 – 21:00 32 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume

A2

EUSKARA
A2

A2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A2 – A 9:00 – 11:15 33 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
A2 – B 15:15 – 17:30 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
A2 – C 16:30 – 18:45 33 3ª/3. Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
A2 – D 17:30 – 19:45 34 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, Santiago

 

B1

EUSKARA
B1

B1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B1 – A 7:54 – 9:00 31 3ª/3. Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
B1 – B 9:00 – 11:15 31 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
B1 – C 15:15 – 17:30 34 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
B1 – D 16:30 – 18:45 35 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
KORRES BENGOETXEA, Esther
B1 – E 18:45 – 21:00 35 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
KORRES BENGOETXEA, Esther

B2.1

EUSKARA
B2.1

B2.1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.1 – A 9:00 – 11:15 35 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi
B2.1 – B 16:30 – 18:45 31 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane
B2.1 – C 18:45 – 21:00 31 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane

B2.2

EUSKARA
B2.2

B2.2

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
B2.2 – A 9:00 – 11:15 31 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
B2.2 – B 16:30- 18:45 31 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane
B2.2 – C 18:45 – 21:00 31 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane
SEMIPRESENCIAL / ERDIPRESENTZIAZKOA
B2.2 – D SEMIP. 19:45 – 22:00 33 3ª/3. Martes
Asteartea
HARANBURU KARRERA, Imanol

C1

EUSKARA
C1

C1

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
C1 – A 9:00 – 11:15 32 3ª/3. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
ALBA SALABERRIA, Andoni
C1 – B 9:00 – 11:15 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, Santiago
C1 – C 16:30- 18:45 32 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume
C1 – D 17:30- 19:45 33 3ª/3. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
C1 – E 18:45 – 21:00 18 1ª/1. Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago
C1 – F 18:45 – 21:00 32 3ª/3 Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
C1 – G SEMIP. 11:15 -13:30 32 3ª/3. Lunes
Astelehena
ALBA SALABERRIA, Andoni

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos /Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • Ver/Ikusi matrícula/matrikula.