- Irakaskuntza ofiziala
- Informazio orokorra (2023-2024)
- Aurreko ikasturteko ikasle ofizialak (Iruñea eta Lizarrako Luzapena)
- Ikasle berriak (Iruñea eta Lizarrako Luzapena)
- Sailkatze Probak eta Autoebaluazioa
- Estella-Lizarrako Luzapena (Euskara eta Ingelesa) (2023-2024)
- JARDUNEAN DAUDEN IRAKASLEEN plazak gordetzea (2023-2024)
- NUHEOkoentzako ikaspostuen erreserba (2023-2024)
- JARDUNEAN dauden Irakasleentzako ikaspostuen erreserba (2023-2024)
- 2. lauhilekoa (2023-2024)
- Irakaskuntza librea
- Matrikula libre-egutegia (2023-2024)
- Iragarritako probak eta horien ezaugarriak (2023-2024)
- Betebeharrak (2023-2024)
- Ziurtatze-proba hauetan matrikula daiteke (2023-2024)
- Azterketa deialdiak (2023-2024)
- Azterketa egoitza (2023-2024)
- Alemaneko, Frantseseko eta Italierako matrikula librea (2023-2024)
- Euskarako eta Ingeleseko matrikula librea (2023-2024)
- Ekarri beharrekoa (2023-2024)
- Tasak (2023-2024)
- Onartutakoen eta baztertutakoen zerrenda (2023-2024)
- Ebaluazioa, kalifikazioa eta ziurtapena (2023-2024)
- Premia bereziak dituzten pertsonekiko egokitzapena (2023-2024)
- Ohar garrantzitsuak (2023-2024)
- Izapide administratiboak
- Ziurtagiriak eskatzeko
- Betegabeko ikaspostuak
- Matrikulak
- Araudiak
- Klasera etortzea. Araudia (2023-2024)
- Ordua aldatzeko prozedura eta araudia (2023-2024)
- Uko egitea. Araudia (2023-2024)
- Maila gainditzeko eta ikasle ofizial gisa jarraitzeko araudia (2023-2024)
- Tasen araudia (2023-2024)
- Gaurkotze eta hobetze ikastaroen araudia (2023-2024)
- Datuak babesteari buruzko legea
- Cookie-en erabilpena
BOSTGARREN EPEA. Ikaspostu libreak betetzeko matrikula -Presentziazkoa- (2023-12-19tik – 2024-03-31ra)*
Gaur, 2024/03/25ean, 08: 30ean, honako plaza hauek daude eskuragarri, hizkuntza, ikastaro eta taldeen arabera:
Matrikula presenziala (Hizkuntza Eskolako administrazioan): Hizkuntza, ikastaro eta talde desberdinetako plazen eskuragarritasuna mugatua da eta, beraz, bertaratze-ordenaren arabera esleituko dira.
Matrikula datak: 2023ko abenduaren 19tik 2024ko martxoaren 31ra.
*Betegabeko ikaspostuak matrikulatzeko ezarritako hasierako data aldatu egin da, arrazoi teknikoengatik.
Alemán / Alemana
A1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
A1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A1 – A | 9:00 – 11:15 | 26 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GOÑI MONTERO, Julia Marina | 14 |
A1 – B | 16:30- 18:45 | 26 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GOÑI MONTERO, Julia Marina | 7 |
A1 -C | 17:30 – 19:45 | 27 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta astezkena |
RUIZ KOLB, Margarita | 8 |
A1 -D | 19:45 – 22:00 | 27 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta astezkena |
RUIZ KOLB, Margarita | 13 |
SEMIPRESENCIALES – A1 / ERDIPRESENTZIAZKOAK – A1 | ||||||
A1 – E SEMIP. | 15:15- 17:30 | 27 | 2ª/2 | Miércoles (presencial) Asteazkena (presentziala) |
MARTÍN NEGRO, Maribel | 13 |
A2 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
A2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A2 – A | 9:00 – 11:15 | 19 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
KRAFT, Jan | 7 |
A2 – B | 16:30 – 18:45 | 31 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
BARRACHINA ZWICK, Inés | 10 |
A2 – C | 18:45 – 21:00 | 27 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
PERALTA MARTÍN, Gabi | 10 |
B1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
B1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B1 – A | 9:00 – 11:15 | 19 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
JURIATTI, Sabrina | 11 |
B1 – B | 15:15 – 17:30 | Aula Polivalente (Martes/Asteartea) 18 (Jueves/OSteguna) |
1ª/1. |
Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
PERALTA MARTÍN, Gabi | 20 |
B1 – C | 16:30 – 18:45 | 19 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
JURIATTI, Sabrina | 17 |
B1 – D | 18:45 – 21:00 | 19 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
MARTÍN NEGRO, Maribel | 10 |
B2.1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
B2.1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.1 – A | 16:30 – 18:45 | 26 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GOÑI MONTERO, Julia Marina | 12 |
B2.1 – B | 18:45 – 21:00 | 26 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GOÑI MONTERO, Julia Marina | 18 |
B2.2 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
B2.2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.2 – A | 16:30 – 18:45 | 11 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
KRAFT, Jan | 14 |
B2.2 – B | 18:45 – 21:00 | 26 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
RUIZ KOLB, Margarita | 19 |
C1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
C1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
C1 – A | 16:30 – 18:45 | 27 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
JURIATTI, Sabrina | 8 |
C2.1 |
ALEMÁN / ALEMANA
|
C2.1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
C2.1 – A | 18:45 – 21:00 | 31 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
BARRACHINA ZWICK, Inés | 13 |
Euskara
A1 |
EUSKARA
|
A1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A1 – A | 9:00 – 11:15 | 33 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
IRIARTE AZPIROZ, Tere | 6 |
A1 – B | 11:15 – 13:30 | 33 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
IRIARTE AZPIROZ, Tere | 11 |
A1 – C | 15:15 – 17:30 | 31 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
URRETABIZKAIA ARANZASTI, Gorka | 7 |
A1 – D | 16:30 – 18:45 | 34 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane | 4 |
A1 – E | 17:30 – 19:45 | 31 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
URRETABIZKAIA ARANZASTI, Gorka | 6 |
A1 – F | 18:45 – 21:00 | 34 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane | 8 |
A2 |
EUSKARA
|
A2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A2 – A | 9:00 – 11:15 | 32 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
ALBA SALABERRIA, Andoni | 5 |
A2 – B | 16:30 – 18:45 | 33 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
AZKONA FUENTE, Jon | 8 |
A2 – C | 16:30 – 18:45 | 32 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
AZKONA FUENTE, Jon | 7 |
A2 – D | 18:45 – 21:00 | 33 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
AZKONA FUENTE, Jon | NADA/ EZER EZ |
B1 |
EUSKARA
|
B1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B1 – A | 9:00 – 11:15 | 35 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume | 12 |
B1 – B | 15:15 – 17:30 | 33 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
HARANBURU KARRERA, Imanol | 14 |
B1 – C | 16:30 – 18:45 | 35 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
SANTAMARÍA ARRARÁS, Alberto | 5 |
B1 – D | 18:45 – 21:00 | 35 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
SANTAMARÍA ARRARÁS, Alberto | 8 |
B2.1 |
EUSKARA
|
B2.1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.1 – A | 9:00 – 11:15 | 31 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
URRETABIZKAIA ARANZASTI, Gorka | 10 |
B2.1 – B | 16:30 – 18:45 | 35 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
SANTAMARÍA ARRARÁS, Alberto | 10 |
B2.1 – C | 18:45 – 21:00 | 34 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
SANTAMARÍA ARRARÁS, Alberto | 13 |
B2.2 |
EUSKARA
|
B2.2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.2 – A | 9:00 – 11:15 | 33 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
IRIARTE AZPÍROZ, Tere | 1 |
B2.2 – B | 18:45 – 21:00 | 32 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
AZKONA FUENTE, Jon | 2 |
SEMIPRESENCIAL / ERDIPRESENTZIAZKOA | ||||||
B2.2 – C SEMIP. | 15:15 – 17:30 | 32 | 3ª/3. | Miércoles Asteazkena |
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume |
8 |
B2.2 – D SEMIP. | 17:30 – 19:45 | 32 | 3ª/3. |
Lunes |
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume |
NADA/ EZER EZ |
C1 |
EUSKARA
|
C1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
C1 – A | 9:00 – 11:15 | 32 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
ALBA SALABERRIA, Andoni | NADA/ EZER EZ |
C1 – B | 11:15 – 13:30 | 32 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
ALBA SALABERRIA, Andoni | 5 |
C1 – C | 16:30 – 18:45 | 34 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane | NADA/ EZER EZ |
C1 – D | 17:30 – 19:45 | 33 | 3ª/3. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
HARANBURU KARRERA, Imanol | 7 |
C1 – E | 18:45 – 21:00 | 34 | 3ª/3. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
LEONÉ PUNCEL, Santiago | 3 |
SEMIPRESENCIAL / ERDIPRESENTZIAZKOA | ||||||
C1 – F SEMIP. | 17:30 -19:45 | 32 | 3ª/3 | Miércoles Asteazkena |
HARANBURU KARRERA, Imanol | NADA/ EZER EZ |
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA | ||||||
C1 – A (ESTELLA) | 18:45 – 21:00 | – | – | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
HUALDE ESTREMERA, Jone | 18 |
EUSKARA MÓDULOS / MODULOAK |
||||||
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B1/B2.1): EXPRESIÓN ORAL GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B1/B2.1 MAILA): AHOZKO ADIERAZPENA |
||||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA | ||||||
MOD – A (ESTELLA) | 16:30 -18:45 | – | – | Martes Asteartea |
HUALDE ESTREMERA, Jone | 17 |
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B2.2/C1): EXPRESIÓN ORAL GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B2.2/C1 MAILA): AHOZKO ADIERAZPENA |
||||||
MOD – A (ESTELLA) | 16:30 – 18:45 | – | – | Jueves Osteguna |
HUALDE SETREMERA, Jone | 20 |
Francés / Frantsesa
A1 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
A1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A1 – A DIARIO |
7:54 – 9:00 | 21 | 2ª/2. | Lunes, martes, miércoles y jueves Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna |
D’ORS LOIS, Blanca | 13 |
A1 – B | 9:00 – 11:15 | 21 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
D’ORS LOIS, Blanca | 5 |
A1 – C | 11:15 – 13:30 | 27 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
IDOATE AZCÁRATE, Arantza |
6 |
A1 – D | 16:30 – 18:45 | 22 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GAINZA TEJEDOR, Ana | 4 |
A1 – E | 18:45 – 21:00 | 22 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GAINZA TEJEDOR, Ana | NADA / EZER EZ |
A1 – F | 19:45 – 22:00 |
28(Martes/Asteartea) 18(Jueves/Osteguna) |
2ª/2. 1ª/1. |
Martes y jueves |
NIEVES VIVAS, Rosa | NADA / EZER EZ |
A2 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
A2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A2 – A | 9:00 – 11:15 | 22 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
HUARTE ZABALETA, Mila | 1 |
A2 – B | 11:15 – 13:30 | 22 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
HUARTE ZABALETA, Mila | 9 |
A2 – C | 16:30 – 18:45 | 21 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
VICENTE VICENTE, Susana | 8 |
A2 – D | 16:30 – 18:45 | 22 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
RAMIS MOIX, Jordina | NADA / EZER EZ |
A2 – E | 18:45 – 21:00 | 21 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
VICENTE VICENTE, Susana | 2 |
B1 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
B1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B1 – A | 9:00 – 11:15 | 23 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
CASTILLO SANZOL, Natalia |
NADA/ EZER EZ |
B1 – B | 11:15 – 13:30 | 21 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
CASTILLO SANZOL, Natalia (1. trimestre) D’ORS LOIS, Blanca (2. y 3. trimestre) |
12 |
B1 – C | 16:30 – 18:45 | 19 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
NIEVES VIVAS, Rosa | 6 |
B1 – D | 16:30 – 18:45 | 23 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
MAYORDOMO GALÁN, Rocío | NADA / EZER EZ |
B1 – E | 18:45 – 21:00 | 23 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
MAYORDOMO GALÁN, Rocío | 5 |
B2.1 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
B2.1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.1 – A | 9:00 – 11:15 | 22 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
CASTILLO SANZOL, Natalia (1er. trimestre) HUARTE ZABALETA, Mila (2º y 3er. trimestre) |
17 |
B2.1 – B | 16:30 – 18:45 | 23 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
MAYORDOMO GALÁN, Rocío | 4 |
B2.1 – C | 18:45 – 21:00 | 23 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
MAYORDOMO GALÁN, Rocío | 1 |
B2.2 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
B2.2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.2 – A | 9:00 – 11:15 | 23 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GAINZA TEJEDOR, Ana | 1 |
B2.2 – B | 16:30 – 18:45 | 21 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
VICENTE VICENTE, Susana | 5 |
B2.2 – C | 18:45 – 21:00 | 21 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
VICENTE VICENTE, Susana | 10 |
C1 |
FRANCÉS / FRANTSESA
|
C1 |
||||
GR1UPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
C1 – A | 9:00 – 11:15 | 27 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
IDOATE AZCÁRATE, Arantza | 3 |
C1 – B | 18:45 – 21:00 | 22 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
RAMIS MOIX, Jordina | 4 |
SEMIPRESENCIALES – C1 | ||||||
C1 – C SEMIP | 16:30 – 18:45 | 14 | 1ª/1. | Miércoles / Asteazkena | RAMIS MOIX, Jordina |
12 |
Inglés / Ingelesa
A1 |
INGLÉS / INGELESA
|
A1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES | PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A1 – A | 9:00 – 11:15 | 29 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
SANTOS CERMEÑO, Elisa |
NADA / EZER EZ |
A1 – B | 09:00 – 11:15 | 15 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
SANTOS CERMEÑO, Elisa |
NADA / EZER EZ |
A1 – C | 11:15 – 13:30 | 15 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
SANTOS CERMEÑO, Elisa |
NADA / EZER EZ |
A1 – D | 16:30 – 18:45 | 29 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
INZA GASTÓN, Itxaso | NADA / EZER EZ |
A1 – E | 18:45 – 21:00 | 29 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
INZA GASTÓN, Itxaso | NADA / EZER EZ |
A1 – F | 18:45 – 21:00 | 13 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
LÓPEZ REYES, Pablo | NADA / EZER EZ |
A2 |
INGLÉS / INGELESA
|
A2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A2 – A | 9:00 – 11:15 | 14 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GARCÍA ARAGUAS, Natalia | NADA / EZER EZ |
A2 – B | 11:15 – 13:30 | 14 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GARCÍA ARAGUAS, Natalia | NADA / EZER EZ |
A2 – C | 15:15 – 17:30 | 25 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
PRITCHARD, Simon John | NADA / EZER EZ |
A2 – D | 16:30 – 18:45 | 17 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
NEMETH, Katalin | NADA / EZER EZ |
A2 – E | 16:30 – 18:45 | 25 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
PRITCHARD, Simon John | NADA / EZER EZ |
A2 – F | 19:45 – 22:00 | 17 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
NEMETH, Katalin | NADA / EZER EZ |
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA | ||||||
A2 – A (ESTELLA) | 16:30 – 18:45 | – | – | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
HERRERO RUIZ, Laura | 22 |
B1 |
INGLÉS / INGELESA
|
B1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B1 – A DIARIO | 7:54 – 9:00 | 14 | 1ª/1. | Lunes, martes, miércoles y jueves Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna |
GARCÍA ARAGUAS, Natalia | NADA / EZER EZ |
B1 – B | 9:00 – 11:15 | 28 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema | NADA / EZER EZ |
B1 – C | 09:00 – 11:15 | 14 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GARCÍA ARAGUAS, Natalia | NADA / EZER EZ |
B1 – D | 16:30 – 18:45 | 18 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
KOZINSKI RADOMSKA, Adam Gustav | NADA / EZER EZ |
B1 – E | 16:30 – 18:45 | 11 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
CHECA CAMARERO, Ángel | NADA / EZER EZ |
B1 – F | 17:30 – 19:45 | 17 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
NEMETH, Katalin | 1 |
B1 – G | 18:45 – 21:00 | 11 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
CHECA CAMARERO, Ángel | 4 |
B1 – H | 18:45 – 21:00 | 11 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
CHECA CAMARERO, Ángel | 1 |
B1 – I | 18:45 – 21:00 | 15 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel | NADA / EZER EZ |
B1 – J | 19:45 – 22:00 | 13 | 1ª/1. |
Lunes y miércoles |
MUÑOZ NIETO, Carmen |
NADA / EZER EZ |
SEMIPRESENCIAL / ERDIPRESENTZIAZKOA | ||||||
B1 – K SEMIP. |
17:30 -19:45 | 15 | 1ª/1. | Lunes Astelehena |
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel | NADA / EZER EZ |
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA | ||||||
B1 – A (ESTELLA) | 16:30 – 18:45 | – | – | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
HERRERO RUIZ, Laura | 14 |
B2.1 |
INGLÉS / INGELESA
|
B2.1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.1 – A DIARIO | 7:54 – 9:00 | 13 | 1ª/1. | Lunes, martes, miércoles y jueves Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna |
RICO JOYA, Javier | 11 |
B2.1 – B | 9:00 – 11:15 | 13 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
RICO JOYA, Javier | 4 |
B2.1 – C | 9:00 – 11:15 | 29 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
LARRÉ LARDIÉS, Marian | 10 |
B2.1 – D | 11:15 – 13:30 | 29 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
LARRÉ LARDIÉS, Marian | 10 |
B2.1 – E | 11:15 – 13:30 | 29 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
LARRÉ LARDIÉS, Marian | 17 |
B2.1 – F | 16:30 – 18:45 | 28 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
FRANCÉS PEÑA, María | NADA / EZER EZ |
B2.1 – G | 16:30 – 18:45 | 24 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
MUÑOZ NIETO, Carmen | 14 |
B2.1 – H | 17:30 – 19:45 | 28 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
FRANCÉS PEÑA, María | 3 |
B2.1 – I | 18:45 – 21:00 | 24 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
MUÑOZ NIETO, Carmen | 6 |
B2.1 – J | 19:45 – 22:00 | 28 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
FRANCÉS PEÑA, María | NADA / EZER EZ |
SEMIPRESENCIAL / ERDIPRESENTZIAZKOA | ||||||
B2.1 – K SEMIP. | 16:30 – 18:45 | 14 | 1ª/1. | Lunes Astelehena |
PASCUAL GONZÁLEZ, Laura | 4 |
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA | ||||||
B2.1 – A (ESTELLA) | 18:45-21:00 | – | – | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
LOZANO CAMPOS, Julia | 15 |
B2.2 |
INGLÉS / INGELESA
|
B2.2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.2 – A DIARIO | 7:54 – 9:00 | 25 | 2ª/2. | Lunes, martes, miércoles y jueves Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna |
ZAPATA MUTILVA, Coro | 1 |
B2.2 – B | 9:00 – 11:15 | 25 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
ZAPATA MUTILVA, Coro | NADA / EZER EZ |
B2.2 – C | 9:00 – 11:15 | 25 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
ZAPATA MUTILVA, Coro | NADA / EZER EZ |
B2.2 – D | 11:15 – 13:30 | 13 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
RICO JOYA, Javier | NADA / EZER EZ |
B2.2 – E | 11:15 – 13:30 | 18 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
ESCRIBANO ASÍN, Laura | 1 |
B2.2 – F | 15:15 – 17:30 | 17 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
INZA GASTÓN, Itxaso | NADA / EZER EZ |
B2.2 – G | 16:30 – 18:45 | 14 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
PASCUAL GONZÁLEZ, Laura | NADA / EZER EZ |
B2.2 – H | 16:30 – 18:45 | 15 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel | 1 |
B2.2 – I | 17:30 – 19:45 | 12 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
RAMOS MANJÓN, Sara | 1 |
B2.2 – J | 18:45 – 21:00 | 14 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
PASCUAL GONZÁLEZ, Laura | NADA / EZER EZ |
B2.2 – K | 18:45 – 21:00 | 14 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
PASCUAL GONZÁLEZ, Laura |
NADA / EZER EZ |
B2.2 – L | 19:45 – 22:00 | 12 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
RAMOS MANJÓN, Sara |
2 |
B2.2 – M | 19:45 – 22:00 | 15 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel |
2 |
SEMIPRESENCIALES/ ERDIPRESENTZIAZKOA | ||||||
B2.2 – N SEMIP. | 09:00 – 11:15 | 18 | 1ª/1. | Martes Asteartea |
ESCRIBANO ASÍN, Laura | NADA / EZER EZ |
B2.2 – O SEMIP. | 17:30 – 19:45 | 18 | 1ª/1. | Jueves Osteguna |
INZA GASTÓN, Itxaso | NADA / EZER EZ |
B2.2 – A (ESTELLA) | 16:30 – 18:45 | – | – | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
LOZANO CAMPOS, Julia | 10 |
C1 |
INGLÉS / INGELESA
|
C1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
C1 – A DIARIO | 7:54 – 9:00 | 28 | 2ª/2. | Lunes, martes, miércoles y jueves Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna |
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema | 2 |
C1 – B | 9:00 – 11:15 | 12 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya | NADA / EZER EZ |
C1 – C | 9:00 – 11:15 | 12 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya | NADA / EZER EZ |
C1 – D | 9:00 – 11:15 | 28 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema | 3 |
C1 – E | 11:15 – 13:30 | 28 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema | NADA / EZER EZ |
C1 – F | 11:15 – 13:30 | 12 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
FERNÁNDEZ ALFARO, Idoya | 8 |
C1 – G | 15:15 – 17:30 | 13 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
LÓPEZ REYES, Pablo | NADA/ EZER EZ |
C1 – H | 16:30 – 18:45 | 12 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
RAMOS MANJÓN, Sara | 3 |
C1 – I | 16:30 – 18:45 | 13 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
LÓPEZ REYES, Pablo | 1 |
C1 – J | 17:30 – 19:45 | 13 | 1ª/1 | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
LÓPEZ REYES, Pablo | NADA / EZER EZ |
C1 – K | 17:30 – 19:45 | 25 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
IBÁÑEZ OSÉS, Jose | NADA / EZER EZ |
C1 – L | 18:45 – 21:00 | 12 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
RAMOS MANJÓN, Sara | NADA / EZER EZ |
C1 – M | 19:45 – 22:00 | 25 | 2ª/2. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
IBÁÑEZ OSÉS, Jose | 2 |
SEMIPRESENCIALES / ERDIPRESENTZIAZKOA | ||||||
C1 – N SEMIP. | 09:00- 11:15 | 18 | 1ª/1. | Jueves Osteguna |
SÁENZ DE ALBÉNIZ, Carol | NADA / EZER EZ |
C1 – O SEMIP. | 16:30 – 18:45 | 18 | 1ª/1. | Martes Asteartea |
IBÁÑEZ OSÉS, Jose | NADA / EZER EZ |
C1 – P SEMIP. | 18:45 – 21:00 | 18- | 1ª/1. | Martes Asteartea |
IBÁÑEZ OSÉS, Jose | NADA/ EZER EZ |
EXTENSIÓN ESTELLA / LIZARRAKO LUZAPENA | ||||||
C1 – A (ESTELLA) | 18:45 – 21:00 | – | – | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
HERRERO RUIZ, Laura | 5 |
C2.1 |
INGLÉS / INGELESA
|
C2.1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
C2.1 – A | 11:15 – 13:30 | 15 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
SANTOS CERMEÑO, Elisa | 8 |
C2.1 – B | 16:30 – 18:45 | 15 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
KOZINSKI RADOMSKA, Adam | 7 |
C2.1 – C | 18:45 – 21:00 | 29 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
KOZINSKI RADOMSKA, Adam | 5 |
C2.1 – D | 18:45- 21:00 | 18 | 1ª/1. |
Lunes |
KOZINSKI RADOMSKA, Adam | NADA/ EZER EZ |
C2.2 |
INGLÉS / INGELESA
|
C2.2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
C2.2 – A | 9:00 – 11:15 | 13 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
VÁZQUEZ VARELA, Ainara | 9 |
C2.2 – B | 18:45 – 21:00 | 28 | 2ª/2. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
PRITCHARD, Simon John | NADA / EZER EZ |
C2.2 – C SEMIP. |
18:45 – 21:00 | 28 | 2ª/2. |
Jueves (presencial) Osteguna (presentziala) |
FRANCÉS PEÑA, María |
NADA / EZER EZ |
Italiano / Italiera
A1 |
ITALIANO / ITALIERA
|
A1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A1 – A | 9:00- 11:15 | 16 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
DI PIETRO, Livia | 1 |
A1 – B | 18:45 – 21:00 | 16 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
DI PIETRO, Livia | 2 |
A2 |
ITALIANO / ITALIERA
|
A2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
A2 – A | 09:00 – 11:15 | 17 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio | 9 |
A2 – B | 18:45 – 21:00 | 17 | 1ª/1. |
Lunes y miércoles |
GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio | 6 |
B1 |
ITALIANO / ITALIERA
|
B1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B1 – A | 09:00 – 11:15 | 16 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes | 8 |
B1 – B | 16:30 – 18:45 | 16 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes | 8 |
B2.1 |
ITALIANO / ITALIERA
|
B2.1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.1 – A | 18:45 – 21:00 | 16 | 1ª/1. | Lunes y miércoles Astelehena eta asteazkena |
DI PIETRO, Livia | 13 |
B2.2 |
ITALIANO / ITALIERA
|
B2.2 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
B2.2 – A | 09:00 – 11:15 | 17 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio | 14 |
B2.2 – B | 18:45 – 21:00 | 19 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio | 10 |
C1 |
ITALIANO / ITALIERA
|
C1 |
||||
GRUPO TALDEA |
HORA ORDUA |
AULA GELA |
PLT. SOL. |
OBSERVACIONES OHARRAK |
PROFESOR/A IRAKASLEA |
PLAZAS VACANTES IKASPOSTU LIBREAK |
C1 – A | 16:30 – 18:45 | 16 | 1ª/1. | Martes y jueves Asteartea eta osteguna |
DI PIETRO, Livia | 6 |