Betegabeko ikaspostuak

Aurkibidea
LAUGARREN EPEA. Ikaspostu libreak betetzeko matrikula - Presentziazkoa- (2019-10-15)
Alemana
Euskara
Frantsesa
Ingelesa
Italiera

LAUGARREN EPEA. Ikaspostu libreak betetzeko matrikula - Presentziazkoa- (2019-10-15)

Gaur, 2019/10/15,  08:30ean, plaza eskaintza hau dago, hizkuntza, maila eta taldeen arabera.

Matrikula eskolako Administraritzan bertan:  Hizkuntza, maila eta taldeetako plazak mugatuak direnez, etorri ahala emango dira. 

Matrikulatzeko datak: Urriaren 14tik azaroaren 22arte

Ordutegia:Astelehenetik osteguna arte, 9:00etatik 14:00ak arte eta 16:00etatik 19:00ak arte ostiraletan, 9:00etatik 14:00ak arte

Nor matrikula daiteke: Edozeinentzako [Gainditua duten maila edo mailetan matrikula egin nahi dutenek barne (*)]

(*) Hizkuntzaren ezagutza gaurkotu nahi duenak, lehendik gaindituta duen mailan matrikula daiteke. 

Alemana

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA 
QUEDAN
ZENBAT
A1A7:54 - 9272ª/2.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
CASERO LEAL, Mª Teresa16
B9 - 11:15272ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa5
C17:30- 19:45212ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RUIZ KOLB, Margarita1
D18:45- 21252ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN NEGRO, Maribel9
E19:45- 22212ª/2Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RUIZ KOLB, Margarita8
CURSOS FLEXIBILIZADOS ANUALES / URTEKO IKASTARO MALGUTUAK
F FLEXI.16:30- 18:45232ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BASTERRA TUR, María José14
SEMIPRESENCIALES ERDIPRESENTZIAZKOAK
G SEMIP.15:15- 17:30SR
BG
1ª/1.Martes 
Asteartea 
MARTÍN NEGRO, Maribel12
-
A2A9 - 11:15252ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BARRACHINA ZWICK, Inés11
B16:30 - 18:45252ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BARRACHINA ZWICK, Inés8
C19:45 - 22262ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BASTERRA TUR, Mª José4
CURSOS FLEXIBILIZADOS ANUALES / URTEKO IKASTARO MALGUTUAK
D FLEXI.17:30- 19:45282ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BASTERRA TUR, Mª José15
-
B1A9 - 11:15252ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN NEGRO, Maribel10
B16:30- 18:45252ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN NEGRO, Maribel7
C19:45- 22212ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BRACO PASAMAR, Leire2
SEMIPRESENCIALES ERDIPRESENTZIAZKOAK
D SEMIP.15:15- 17:30SR
BG
1ª/1.Jueves
Osteguna
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica14
-
B2.1A15:15 - 17:30212ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RUIZ KOLB, Margarita9
B17:30 - 19:45212ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RUIZ KOLB, Margarita5
-
B2.2A16:30 - 18:45262ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa19
B18:45 - 21262ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa12
-
C1A18:45 - 21SR
BG
1ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BARRACHINA ZWICK, Inés9
SEMIPRESENCIALES ERDIPRESENTZIAZKOAK
B SEMIP.16:30- 18:45SR
BG
1ª/1.Lunes 
Astelehena 
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica12

Euskara

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
QUEDAN
ZENBAT
A1A7:54 - 9353ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi14
B9 - 11:1535

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
TELLETXEA EZKURRA, Patxi2
C9 - 11:1535

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi5
D15:15 - 17:3032

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, Santiago9
E16:30 - 18:4535

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume3
F17:30 - 19:4532

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, SantiagoNADA / EZER EZ
G18:45 - 2135

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume9
-
A2A7:54 - 932

3ª/3.

Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane4
B9 - 11:1534

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, AinhoaNADA / EZER EZ
C15:15 - 17:3033

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere3
D17:30 - 19:4533

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, TereNADA / EZER EZ
E18:45 - 2134

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
GARTZIARENA ALEMÁN, AgurtzaneNADA / EZER EZ
-
B1A9 - 11:1533

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
IRIARTE AZPÍROZ, Tere1
B15:15- 17:3034

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa12
C16:30 - 18:4534

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ARANBURU PUENTE, Ainhoa3
D17:30 - 19:4534

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, AinhoaNADA / EZER EZ
-
B2.1A9 - 11:1533

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MADINA BERASATEGI, EiderNADA / EZER EZ
B16:30 - 18:4531

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
KORRES BENGOETXEA, Esther7
C18:45 - 2131

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
KORRES BENGOETXEA, Esther1
-
B2.2A7:54 - 933

3ª/3.

Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MADINA BERASATEGI, Eider16
B9 - 11:1534

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ARAMBURU URTASUN, JosuneNADA / EZER EZ
C16:30- 18:4532

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ALBA SALABERRIA, Andoni2
D18:45 - 2132

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ALBA SALABERRIA, Andoni9
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
E SEMIP.19:45 - 2235

3ª/3.

Martes
Asteartea
MADINA BERASATEGI, Eider1
-
C1A9 - 11:1532

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ALBA SALABERRIA, Andoni13
B9:30- 11:4532

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ALBA SALABERRIA, Andoni
9
C15:15- 17:3035

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana15
D16:30- 18:4533

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago4
E17:30- 19:4535

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana
9
F18:45 - 2133

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago2
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
G SEMIP.11:15 -13:3032

3ª/3.

Lunes
Astelehena
SARALEGI LIZARRAGA, Joana10
H SEMIP.19:45 - 2235

3ª/3.

Jueves
Osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana11
UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
A (ESTELLA)18:45 - 21----Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MONTEANO GANUZA, Irantzu14



                      Frantsesa

                      CURSO
                      MAILA
                      GRUPO
                      TALDEA
                      HORA
                      ORDUA
                      AULA
                      GELA
                      PLT.
                      SOL.
                      OBSERVACIONES
                      OHARRAK
                      PROFESOR/A
                      IRAKASLEA
                      QUEDAN
                      ZENBAT
                      A1A7:54 - 9222ª/2.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      CASTILLO SANZOL, Natalia8
                      B9 - 11:15222ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      CASTILLO SANZOL, Natalia8
                      C11:15 - 13:30232ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      HUARTE ZABALETA, Mila2
                      D15:15 - 17:30262ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      HUARTE ZABALETA, Mila12
                      E15:15 - 17:30242ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne16
                      F17:30 - 19:45262ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      HUARTE ZABALETA, Mila1
                      G19:45 - 22232ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      MARTÍN PASCUAL, MaiteNADA / EZER EZ
                      CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
                      LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)
                      H  CUATR.16:30 - 18:45141ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      ELORZ LEOZ, José Mª20
                      -
                      A2A7:54 - 9242ª/2.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      LÓPEZ GONZÁLEZ, Yolanda15
                      B9 - 11:15242ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      LÓPEZ GONZÁLEZ, YolandaNADA / EZER EZ
                      C11:15 - 13:30242ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      LÓPEZ GONZÁLEZ, Yolanda16
                      D15:15- 17:30272ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      CAZÓN SOULU, Cristina11
                      E17:30- 19:45222ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      CAZÓN SOULU, CristinaNADA / EZER EZ
                      F18:45 - 21292ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      IDOATE AZCÁRATE, Arantza2
                      CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
                      LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza) )
                      G CUATR.16:30 - 18:45141ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      ELORZ LEOZ, José Mª---
                      -
                      B1A7:54 - 9212ª/2.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki7
                      B9 - 11:15212ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      JALÓN SAN SEBASTIÁN, IñakiNADA / EZER EZ
                      C11:15 - 13:30212ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki6
                      D15:15- 17:30282ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      IDOATE AZCÁRATE, Arantza8
                      E16:30 - 18:45292ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      IDOATE AZCÁRATE, ArantzaNADA / EZER EZ
                      F17:30 - 19:45232ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      MARTÍN PASCUAL, Maite1
                      G19:45 - 22171ª/1.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      MARTÍN PASCUAL, Maite1
                      -
                      B2.1A9 - 11:15242ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      LÓPEZ GONZÁLEZ, Yolanda1
                      B17:30 - 19:45242ª/2..Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      MARTÍN ARRIBAS, JocelyneNADA / EZER EZ
                      C18:45 - 21232ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      MARTÍN ARRIBAS, JocelyneNADA / EZER EZ
                      -
                      B2.2A9 - 11:15222ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      CASTILLO SANZOL, Natalia10
                      B17:30 - 19:45272ª/2.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      CAZÓN SOULU, Cristina11
                      C19:45 - 22222ª/2..Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      CAZÓN SOULU, Cristina19
                      -
                      C1A9 - 11:15232ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      HUARTE ZABALETA, Mila7
                      B18:45 - 21SR
                      BG
                      1ª/1.Lunes y miércoles 
                      Astelehena eta asteazkena
                      ELORZ LEOZ, José MªNADA / EZER EZ

                      Ingelesa

                      CURSO
                      MAILA
                      GRUPO
                      TALDEA
                      HORA
                      ORDUA
                      AULA
                      GELA
                      PLT.
                      SOL.
                      OBSERVACIONES
                      OHARRAK
                      PROFESOR/A
                      IRAKASLEA 
                      QUEDAN
                      ZENBAT
                      A1A11:15 - 13:30262ª/2.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      FIROOZ ABIZADEH, FarinazNADA / EZER EZ
                      B17:30 - 19:45171ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      VÁZQUEZ VARELA, AinaraNADA / EZER EZ
                      CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
                      LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)
                      C- CUATR.9 - 11:15313ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      ESCRIBANO ASÍN, LauraNADA / EZER EZ
                      D- CUATR.15:15 - 17:30171ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      VÁZQUEZ VARELA, AinaraNADA / EZER EZ
                      UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
                      A (ESTELLA)16:30 - 18:45----Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      ORDÓÑEZ ESPARZA, Enrique9
                      -
                      A2A11:15 - 13:30313ª/3.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      GUERRERO TIRAPU, MaríaNADA / EZER EZ
                      B17:30 - 19:45171ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      CIARRA TEJADA, AlazneNADA / EZER EZ
                      CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
                      LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)

                      C- CUATR.9 - 11:15313ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      ESCRIBANO ASÍN, Laura----
                      D- CUAT.15:15 - 17:30171ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      VÁZQUEZ VARELA, Ainara----
                      UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
                      A (ESTELLA)16:30 - 18:45----Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      IBÁÑEZ OSÉS, José12
                      -
                      B1A7:54 - 9121ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      CATALÁN ALCOCER, CristinaNADA / EZER EZ
                      B9 - 11:15121ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      CATALÁN ALCOCER, CristinaNADA / EZER EZ
                      C9 - 11:15151ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      FREIRE MORENO, Susana6
                      D9 - 11:15292ª/2.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva10
                      E9 - 11:15262ª/2.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      FIROOZ ABIZADEH, Farinaz7
                      F9 - 11:15121ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      CATALÁN ALCOCER, Cristina1
                      G9 - 11:15151ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      FREIRE MORENO, Susana8
                      H11:15 - 13:30151ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      FREIRE MORENO, Susana4
                      I11:15 - 13:30292ª/2.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva16
                      J11:15 - 13:30151ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      FREIRE MORENO, Susana3
                      K14:15 - 16:30131ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      MORILLAS CARIDAD, Sonia1
                      M15:15- 17:30131ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      FIROOZ ABIZADEH, FarinazNADA / EZER EZ
                      N16:30 - 18:45131ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      MORILLAS CARIDAD, SoniaNADA / EZER EZ
                      P17:30 - 19:45111ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      MUÑOZ NIETO, CarmenNADA / EZER EZ
                      L17:30 - 19:45131ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      FIROOZ ABIZADEH, FarinazNADA / EZER EZ
                      O19:45 - 22313ª/3.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      CHIVITE FERNÁNDEZ, ArantxaNADA / EZER EZ
                      UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
                      A (ESTELLA)18:45- 21-----Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      IBÁÑEZ OSÉS, José1
                      -
                      B2.1A7:54 - 9111ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      LECUMBERRI HUARTE, Mª IsabelNADA / EZER EZ
                      B9 - 11:15111ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      LECUMBERRI HUARTE, Mª IsabelNADA / EZER EZ
                      C9 - 11:15141ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      CHECA CAMARERO, Ángel7
                      D9 - 11:15111ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      LECUMBERRI HUARTE, Mª IsabelNADA / EZER EZ
                      E9 - 11:15141ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      CHECA CAMARERO, Ángel2
                      F11:15- 13:30111ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel6
                      G11:15- 13:30141ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      CHECA CAMARERO, Ángel15
                      H11:15- 13:30141ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      CHECA CAMARERO, Ángel10
                      I15:15- 17:30151ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      ÁLVAREZ RAVELO, AuroraNADA / EZER EZ
                      J15:15- 17:30111ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      GARCÍA GARCÍA, EmilianoNADA / EZER EZ
                      K15:15- 17:30151ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      ÁLVAREZ RAVELO, AuroraNADA / EZER EZ
                      L18:45- 21141ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      ÁLVAREZ RAVELO, AuroraNADA / EZER EZ
                      M18:45- 21141ª/1.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      ÁLVAREZ RAVELO, AuroraNADA / EZER EZ
                      CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
                      LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)
                      N-CUATR.17:30 - 19:45151ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      GARCÍA GARCÍA, Emiliano6
                      UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
                      A (ESTELLA)18:45- 21----Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      ORDÓÑEZ ESPARZA, Enrique8
                      -
                      B2.2A7:54 - 9131ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      ZAPATA MUTILVA, CoroNADA / EZER EZ
                      B9 - 11:15131ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      ZAPATA MUTILVA, CoroNADA / EZER EZ
                      C9 - 11:15161ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      LARRÉ LARDIÉS, MarianNADA / EZER EZ
                      D9 - 11:15131ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna 
                      ZAPATA MUTILVA, CoroNADA / EZER EZ
                      E11:15 - 13:30161ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      LARRÉ LARDIÉS, MarianNADA / EZER EZ
                      F15:15 - 17:30111ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna 
                      MUÑOZ NIETO, CarmenNADA / EZER EZ
                      G17:30- 19:4511.1ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      MUÑOZ NIETO, CarmenNADA / EZER EZ
                      H17:30 - 19:45222ª/2.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      CHIVITE FERNÁNDEZ, ArantxaNADA / EZER EZ
                      I17:30 - 19:45313ª/3.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna 
                      CHIVITE FERNÁNDEZ, ArantxaNADA / EZER EZ
                      J19:45 - 22111ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena
                      MUÑOZ NIETO, CarmenNADA / EZER EZ
                      K19:45 - 22151ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna 
                      GARCÍA GARCÍA, EmilianoNADA / EZER EZ
                      SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
                      L- SEMIP.19:45 - 22222ª/2.Lunes 
                      Astelehena 
                      CIARRA TEJADA, AlazneNADA / EZER EZ
                      M- SEMIP.19:45 - 22121ª/1.Martes
                      Asteartea
                      CIARRA TEJADA, AlazneNADA / EZER EZ
                      CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
                      LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
                      N-CUATR.17:30 - 19:45151ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      GARCÍA GARCÍA, Emiliano-----
                      UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
                      A (ESTELLA)16:30 - 18:45----Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      ORDÓÑEZ ESPARZA, Enrique5
                      -
                      C1A7:54 - 9171ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
                      Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
                      RODRÍGUEZ PRIETO, GemaNADA / EZER EZ
                      B9 - 11:15161ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna 
                      LARRÉ LARDIÉS, MarianNADA / EZER EZ
                      C9 - 11:15171ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna 
                      RODRÍGUEZ PRIETO, GemaNADA / EZER EZ
                      D11:15- 13:30161ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna 
                      LARRÉ LARDIÉS, MarianNADA / EZER EZ
                      E15:15 - 17:30121ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      GALARZA PRIETO, José MiguelNADA / EZER EZ
                      F15:15 - 17:30121ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna
                      GALARZA PRIETO, José MiguelNADA / EZER EZ
                      G16:30 - 18:45161ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana Belén1
                      H17:30 - 19:45121ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      GALARZA PRIETO, José MiguelNADA / EZER EZ
                      I17:30 - 19:45242ª/2.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      FRANCÉS PEÑA, MaríaNADA / EZER EZ
                      J17:30 - 19:45121ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna
                      GALARZA PRIETO, José MiguelNADA / EZER EZ
                      K17:30 - 19:45161ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna
                      FRANCÉS PEÑA, MaríaNADA / EZER EZ
                      L18:45 - 21161ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana BelénNADA / EZER EZ
                      SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
                      M- SEMIP.19:45 - 22242ª/2.Lunes
                      Astelehena
                      FRANCÉS PEÑA, MaríaNADA / EZER EZ
                      N- SEMIP.19:45 - 22161ª/1.Martes 
                      Asteartea 
                      FRANCÉS PEÑA, MaríaNADA / EZER EZ
                      UNIDAD DE ESTELLA / LIZARRAKO UNITATEA
                      A (ESTELLA)18:45- 21----Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna
                      IBÁÑEZ OSÉS, JoséNADA / EZER EZ
                      -
                      C2.1A9 - 11:15171ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      LÓPEZ GOYENA, MilagrosNADA / EZER EZ
                      B11:15 - 13:30171ª/1.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      LÓPEZ GOYENA, Milagros2
                      C14:15 - 16:30292ª/2.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna
                      LÓPEZ GOYENA, Milagros1
                      D16:30 - 18:45292ª/2.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna
                      LÓPEZ GOYENA, MilagrosNADA / EZER EZ
                      -
                      C2.2A9 - 11:15292ª/2.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna
                      SÁEZ DE ALBÉNIZ BERZAL, Carolina5
                      CURSOS DE ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO / GAURKOTZE ETA HOBETZE IKASTAROAK
                      Módulo
                      B2
                      Modulua
                      A18:45 - 21292ª/2.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna
                      VÁZQUEZ VARELA, AinaraNADA / EZER EZ
                      Módulo
                      C
                      Modulua
                      A9 - 11:15SR/BG1ª/1.Martes y jueves 
                      Asteartea eta osteguna
                      REMÓN SAN JUAN, Carlos9

                      Italiera

                      CURSO
                      MAILA
                      GRUPO
                      TALDEA
                      HORA
                      ORDUA
                      AULA
                      GELA
                      PLT.
                      SOL.
                      OBSERVACIONES
                      OHARRAK
                      PROFESOR/A
                      IRAKASLEA
                      QUEDAN
                      ZENBAT
                      A1A9 - 11:15272ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna 
                      GHISU, Giulia3
                      B18:45 - 21252ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna 
                      GENOVESE JIMÉNEZ, Giulio7
                      -
                      A2A9 - 11:15282ª/2.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      NAVARRO FRANCÉS, Mercedes10
                      B18:45 - 21272ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna 
                      MARTÍNEZ HERNANDO, Rosa6
                      -
                      B1A16:30 - 18:45272ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna 
                      MARTÍNEZ HERNANDO, Rosa10
                      -
                      B2.1A16:30- 18:45282ª/2.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      NAVARRO FRANCÉS, Mercedes7
                      -
                      B2.2A9 - 11:15282ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna 
                      NAVARRO FRANCÉS, Mercedes13
                      -
                      C1A18:45 - 21282ª/2.Lunes y miércoles
                      Astelehena eta asteazkena 
                      MARTÍNEZ HERNANDO, Rosa9
                      CURSOS DE ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO / GAURKOTZE ETA HOBETZE IKASTARAOAK
                      Módulo
                      C1
                      A16:30- 18:45222ª/2.Martes y jueves
                      Asteartea eta osteguna 
                      GHISU, Giulia14

                      NOTAS/OHARRAK:

                      • Todos los grupos son de 25 alumnos /Talde guztietan 25 ikasle daude.
                      • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
                      • Ver/Ikusi matrícula/matrikula.
                      Array
                      (
                      )
                      

                      Tag error : <ion: >

                      PHP error : date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
                      in expression :
                      file : /home/eoipproy/public_html/system/libraries/Log.php