Betegabeko ikaspostuak

Aurkibidea
Ikaspostu libreak betetzeko matrikula-Presentziazkoa-(2018-01-15)
Alemana
Euskara
Frantsesa
Ingelesa
Italiera

Ikaspostu libreak betetzeko matrikula-Presentziazkoa-(2018-01-15)

Gaur, 2018/01/15, 8:30ean, plaza eskaintza hau dago, hizkuntza, maila eta taldeen arabera.

Matrikula eskolako Administraritzan bertan:  Ikaspostuak etorri ahala emanen dira. Horregatik, matrikula egunean, goizeko 7:30etatik aurrera, matrikula txanda hartzeko zenbakia hartu ahalko da (pertsona bakoitzak gehienez bi zenbaki hartu ahal izanen ditu).

Matrikulatzeko data: Abenduaren 18tik 2018ko martxoaren 30a arte.

Ordutegia:  Astelehenetik osteguna arte, 9:00etatik 14:00ak arte eta 16:00etatik 19:00ak arte, eta ostiraletan 9:00etaik 14:00ak arte.

Nor matrikula daiteke: Baldintzak betetzen dituen edozein

Alemana

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA 
QUEDAN
ZENBAT
1º BÁSICO 
OINARRIZKO 1.
A7:54 - 9Diario 
Egunero 
CASERO LEAL, Mª Teresa6
B9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu 
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa2
D15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
MARTÍN NEGRO, Maribel7
E16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu
BASTERRA TUR, Mª José4
F17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
BASTERRA TUR, Mª JoséNADA / EZER EZ
G18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu
MARTÍN NEGRO, MaribelNADA / EZER EZ
2º BÁSICO 
OINARRIZKO 2.
A7:54 - 9Diario 
Egunero 
BARRACHINA ZWICK, Inés12
B9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
BARRACHINA ZWICK, Inés10
C15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
BARRACHINA ZWICK, Inés3
D17:30 - 19:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu
RUIZ KOLB, MargaritaNADA / EZER EZ
E19:45 - 22Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu
RUIZ KOLB, Margarita1
NIVEL 
INTERMEDIO 
TARTEKOA
A9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
MARTÍN NEGRO, Maribel12
B15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica8
C16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu
MARTÍN NEGRO, Maribel2
D18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica2
1º AVANZADO 
AURRERATUKO 1.
A15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
RUIZ KOLB, Margarita14
B17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
RUIZ KOLB, Margarita3
2º AVANZADO
AURRERATUKO 2.
A9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu
BARRACHINA ZWICK, Inés16
B16:30 - 18:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa6
C18:45 - 21Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa7
NIVEL C1 
C1 MAILA
A9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica11
B19:45 - 22Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatu
BASTERRA TUR, Mª José8

Euskara

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA 
ORDUA
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA 
QUEDAN 
ZENBAT
1º BÁSICO 
OINARRIZKO 1.
A7:54 - 9Diario
Egunero 
JAIMERENA HARAN, Miren5
B9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
JAIMERENA HARAN, MirenNADA / EZER EZ
C9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
JAIMERENA HARAN, MirenNADA / EZER EZ
D15:15 -17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
IRIARTE AZPIROZ, TereNADA / EZER EZ
E16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
ARANBURU PUENTE, Ainhoa1
F17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
IRIARTE AZPIROZ, TereNADA / EZER EZ
G18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
ARANBURU PUENTE, Ainhoa10
2º BÁSICO 
OINARRIZKO 2.
A7:54 -9Diario
Egunero 
HUARTE AZPIROZ, Iñaki9
B9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
HUARTE AZPIROZ, IñakiNADA / EZER EZ
C15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
ARANBURU PUENTE, Ainhoa7
D17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
ARANBURU PUENTE, Ainhoa3
E18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume6
NIVEL 
INTERMEDIO 
TARTEKOA
A7:54 -9Diario
Egunero 
MADINA BERASATEGI, Eider4
B9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
TELLETXEA EZKURRA, Patxi1
C16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
MADINA BERASATEGI, Eider4
D17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane2
E19:45 - 22Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane6
1º AVANZADO 
AURRERATUKO 1.
A9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
HUARTE AZPIROZ, IñakiNADA / EZER EZ
B16:30 - 18:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume9
C16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume4
D19:45 - 22Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume10
2º AVANZADO
AURRERATUKO 2.
A9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
IRIARTE AZPIROZ, TereNADA / EZER EZ
C16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
GARTZIARENA ALEMÁN, AgurtzaneNADA / EZER EZ
D18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
GARTZIARENA ALEMÁN, AgurtzaneNADA / EZER EZ
NIVEL C1 
C1 MAILA
A9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
HARANBURU KARRERA, ImanolNADA / EZER EZ
B11:15 - 13:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
HARANBURU KARRERA, ImanolNADA / EZER EZ
C15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MADINA BERASATEGI, EiderNADA / EZER EZ
D16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
LEONÉ PUNCEL, SantiagoNADA / EZER EZ
E18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena esta ostirala txandatuz
MADINA BERASATEGI, EiderNADA / EZER EZ
G18:45 - 21Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
LEONÉ PUNCEL, Santiago12
SEMIPRESENCIAL/ERDIPRESENTZIAZKOA
H18:45 - 21Lunes
Astelehena
LEONÉ PUNCEL, Santiago3
UNIDAD DE ESTELLA /LIZARRAKO UNITATEA
A (ESTELLA)18:45 - 21Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MONTEANO GANUZA, Irantzu11

Frantsesa

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
OBSERVACIONES
OHARRAK 
PROFESOR/A
IRAKASLEA 
QUEDAN
ZENBAT
1º BÁSICO 
OINARRIZKO 1.
A7:54 - 9Diario
Egunero 
CARDEÑOSA DOMINGO, Pedro1
B9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
CARDEÑOSA DOMINGO, Pedro3
C- 1er. Cuatrimestre
1. Lauhilekoa
9 - 11:15Diario. Cuatrimestral
Egunero. Lauhilabetekoa 
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki-----
D11:15 - 13:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
CARDEÑOSA DOMINGO, PedroNADA / EZER EZ
E15:15 - 17:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
LÓPEZ GONZÁLEZ, Yolanda8
F15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
ELORZ LEOZ, José Mª 2
G17:30 - 19:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
ELORZ LEOZ, José Mª 1
H18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
ESPARZA URROZ, Mª  CarmenNADA / EZER EZ
2º BÁSICO 
OINARRIZKO 2.
A7:54 - 9Diario
Egunero 
ZABALEGUI RECLUSA, Mª Cruz9
B9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
ZABALEGUI RECLUSA, Mª Cruz2
C15:15 - 17:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
HUARTE ZABALETA, MilaNADA / EZER EZ
D16:30 - 18:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
CAMPOS FRAUCA, Ángela1
E18:45 - 21Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
HUARTE ZABALETA, MilaNADA / EZER EZ
F19:45 - 22Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
CAMPOS FRAUCA, Ángela7
G- 2º Cuatrimestre
2. Lauhilekoa
9 - 11:15Diario. Cuatrimestral
Egunero. Lauhilabetekoa 
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki-----
NIVEL 
INTERMEDIO 
TARTEKOA
A7:54 - 9Diario
Egunero 
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki13
B9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
CASTILLO SANZOL, Natalia6
C11:15 - 13:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
CASTILLO SANZOL, Natalia15
D15:15 - 17:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
ESPARZA URROZ, Mª Carmen11
E16:30 - 18:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
HUARTE ZABALETA, MilaNADA / EZER EZ
F17:30 - 19:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
HUARTE ZABALETA, MilaNADA / EZER EZ
G19:45 - 22Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
ESPARZA URROZ, Mª Carmen3
1º AVANZADO 
AURRERATUKO 1.
A9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
CASTILLO SANZOL, NataliaNADA / EZER EZ
B15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne12
C16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne7
D18:45 - 21Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne1
2º AVANZADO
AURRERATUKO 2.
A9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
ZABALEGUI RECLUSA, Mª Cruz5
B17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
ELORZ LEOZ, José Mª NADA / EZER EZ
C19:45 - 22Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
ELORZ LEOZ, José Mª 4
NIVEL C1 
C1 MAILA
A9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
CARDEÑOSA DOMINGO, Pedro2
B17:30 - 19:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
CAMPOS FRAUCA, ÁngelaNADA / EZER EZ

Ingelesa

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
OBSERVACIONES
OHARRAK 
PROFESOR/A
IRAKASLEA 
QUEDAN
ZENBAT
1º BÁSICO 
OINARRIZKO 1.
A- 1er. Cuatrimestre
1. Lauhilekoa
9 - 11:15Diario. Cuatrimestral
Egunero. Lauhilabetekoa 
MARIÑO CASAL, Purificación------
B11:15 - 13:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MARIÑO CASAL, PurificaciónNADA / EZER EZ
UNIDAD DE ESTELLA /LIZARRAKO UNITATEA
A (ESTELLA)16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
LÓPEZ GOYENA, Mila5
B (ESTELLA)16 - 18:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
LÓPEZ GOYENA, Mila16
2º BÁSICO 
OINARRIZKO 2.
A11:15 - 13:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
LARRÉ LARDIES, Mª ÁngelesNADA / EZER EZ
B17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
RODRÍGUEZ PRIETO, GemaNADA / EZER EZ
C- 2º Cuatrimestre
2. Lauhilekoa
9 - 11:15Diario. Cuatrimestral
Egunero. Lauhilabetekoa 
MARIÑO CASAL, Purificación------
NIVEL 
INTERMEDIO 
TARTEKOA
A7:54 - 9Diario
Egunero 
ZAPATA MUTILVA, CoroNADA / EZER EZ
B9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
ZAPATA MUTILVA, Coro2
C9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
IRIARTE VILLANUEVA, NuntxiNADA / EZER EZ
D9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
ZAPATA MUTILVA, CoroNADA / EZER EZ
E9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
CARTE RÍPODAS, JoséNADA / EZER EZ
F11:15 - 13:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
IRIARTE VILLANUEVA, NuntxiNADA / EZER EZ
G11:15 - 13:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
CARTE RÍPODAS, José1
H11:15 - 13:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
IRIARTE VILLANUEVA, NuntxiNADA / EZER EZ
I11:15 - 13:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
CARTE RÍPODAS, JoséNADA / EZER EZ
J15:15 - 17:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
GALARZA PRIETO, José MiguelNADA / EZER EZ
K15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
GALARZA PRIETO, José MiguelNADA / EZER EZ
L15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
ESCODA RUIZ, RamónNADA / EZER EZ
M17:30 - 19:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
GALARZA PRIETO, José MiguelNADA / EZER EZ
N17:30 - 19:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
CHECA CAMARERO, ÁngelNADA / EZER EZ
O17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
GALARZA PRIETO, José MiguelNADA / EZER EZ
P17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
CHECA CAMARERO, ÁngelNADA / EZER EZ
Q19:45 - 22Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
CHECA CAMARERO, ÁngelNADA / EZER EZ
R19:45 - 22Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
CHECA CAMARERO, ÁngelNADA / EZER EZ
UNIDAD DE ESTELLA /LIZARRAKO UNITATEA
A (ESTELLA)18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
LÓPEZ GOYENA, MilaNADA / EZER EZ
1º AVANZADO 
AURRERATUKO 1.
A7:54 - 9Diario
Egunero 
LÓPEZ ROLDÁN, Mª Dolores1
B9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
MELERO ORTA, Mikel1
C9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
LÓPEZ ROLDÁN, Mª DoloresNADA / EZER EZ
D9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MELERO ORTA, MikelNADA / EZER EZ
E9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
LÓPEZ ROLDÁN, Mª DoloresNADA / EZER EZ
F11:15 - 13:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
MELERO ORTA, MikelNADA / EZER EZ
G11:15 - 13:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MELERO ORTA, MikelNADA / EZER EZ
H15:15 - 17:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema1
I17:30 - 19:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
CATALÁN ALCOCER, CristinaNADA / EZER EZ
J17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
CATALÁN ALCOCER, CristinaNADA / EZER EZ
K18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
INZA GASTÓN, ItxasoNADA / EZER EZ
L19:45 - 22Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
CATALÁN ALCOCER, CristinaNADA / EZER EZ
M19:45 - 22Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
CATALÁN ALCOCER, Cristina1
N19:45 - 22Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema2
2º AVANZADO
AURRERATUKO 2.
A7:54 - 9Diario
Egunero 
GUERRERO TIRAPU, MaríaNADA / EZER EZ
B9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
GUERRERO TIRAPU, MaríaNADA / EZER EZ
C9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
LARRÉ LARDIES, MarianNADA / EZER EZ
D9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
GUERRERO TIRAPU, María2
E9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
LARRÉ LARDIES, Marian1
F15:15 - 17:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
ESCODA RUIZ, Ramón6
G15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel1
H16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
LECUMBERRI HUARTE, Mª IsabelNADA / EZER EZ
I17:30 - 19:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
MUÑOZ NIETO, Carmen3
J17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
LECUMBERRI HUARTE, Mª IsabelNADA / EZER EZ
K17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MUÑOZ NIETO, Carmen1
L17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
ESCODA RUIZ, Ramón6
M19:45 - 22Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
LECUMBERRI HUARTE, Mª IsabelNADA / EZER EZ
N19:45 - 22Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
MUÑOZ NIETO, CarmenNADA / EZER EZ
O19:45 - 22Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MUÑOZ NIETO, Carmen4
NIVEL C1 
C1 MAILA
A7:54 - 9Diario
Egunero 
McGRATH, MichaelNADA / EZER EZ
B9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
McGRATH, MichaelNADA / EZER EZ
C9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
McGRATH, MichaelNADA / EZER EZ
D9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
REMÓN SAN JUAN, CarlosNADA / EZER EZ
E11:15 - 13:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
REMÓN SAN JUAN, CarlosNADA / EZER EZ
F14:15 - 16:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva5
G14:15 - 16:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz  
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva10
H15:15 - 17:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
REMÓN SAN JUAN, Carlos8
I15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
SÁEZ DE ALBÉNIZ BERZAL, Carolina11
J15:15 - 17:30Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
FIROOZ, Farinaz16
K16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
MUNÁRRIZ NUIN, GenovevaNADA / EZER EZ
L16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
FIROOZ, Farinaz1
M16:30 - 18:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva3
N17:30 - 19:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
MORILLAS CARIDAD, SoniaNADA / EZER EZ
O17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
SÁEZ DE ALBÉNIZ BERZAL, CarolinaNADA / EZER EZ
P17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
FIROOZ, FarinazNADA / EZER EZ
Q18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
FIROOZ, FarinazNADA / EZER EZ
R19:45 - 22Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz
MORILLAS CARIDAD, Sonia4
S19:45 - 22Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz
MORILLAS CARIDAD, SoniaNADA / EZER EZ
UNIDAD DE ESTELLA /LIZARRAKO UNITATEA
A (ESTELLA)17:30 - 19:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
MAISO ALONSO, NereaNADA / EZER EZ

Italiera

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA 
QUEDAN 
ZENBAT
1º BÁSICO 
OINARRIZKO 1.
A9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz  
GHISU, Giulia11
B16:30 - 18:45Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
GHISU, Giulia14
C18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
GHISU, Giulia4
2º BÁSICO 
OINARRIZKO 2.
A9 - 11:15Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
JURÍO MARÍN, Jesús5
B15:15 - 17:30Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
JURÍO MARÍN, Jesús6
NIVEL 
INTERMEDIO 
TARTEKOA
A9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes7
B18:45 - 21Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes8
1º AVANZADO 
AURRERATUKO 1.
A18:45 - 21Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes6
2º AVANZADO
AURRERATUKO 2.
A16:30 - 18:45Lunes, miércoles y viernes alternos
Astelehena, asteazkena eta ostirala txandatuz 
NAVARRO FRANCÉS, Mercedes3
C1A9 - 11:15Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
JURÍO MARÍN, Jesús4
B18:45 - 21Martes, jueves y viernes alternos
Asteartea, osteguna eta ostirala txandatuz 
GHISU, Giulia1