Grupos y horarios (EOI Pamplona) (Enseñanza Oficial y Cursos de Actualización y Perfeccionamiento)

Índice
Grupos y horarios (Enseñanza Oficial) 2019-2020
Grupos y horarios (Actualización y perfeccionamiento-Módulos) 2019-2020

Grupos y horarios (Enseñanza Oficial) 2019-2020

INGLÉS- GRUPOS Y HORARIOS

INGELESA - TALDE ETA ORDUTEGIAK

(Curso 2019-2020 ikasturtea)

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA 
A1A11:15 - 13:30262ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
B17:30 - 19:45171ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)

C- CUATR.9 - 11:15313ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ESCRIBANO ASÍN, Laura
D- CUAT.15:15 - 17:30171ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
-
A2A11:15 - 13:30313ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
GUERRERO TIRAPU, María
B17:30 - 19:45171ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CIARRA TEJADA, Alazne
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)

C- CUATR.9 - 11:15313ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ESCRIBANO ASÍN, Laura
D- CUAT.15:15 - 17:30171ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
-
B1A7:54 - 9121ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
CATALÁN ALCOCER, Cristina
B9 - 11:15121ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CATALÁN ALCOCER, Cristina
C9 - 11:15151ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FREIRE MORENO, Susana
D9 - 11:15292ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva
E9 - 11:15262ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
F9 - 11:15121ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CATALÁN ALCOCER, Cristina
G9 - 11:15151ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FREIRE MORENO, Susana
H11:15 - 13:30151ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
FREIRE MORENO, Susana
I11:15 - 13:30292ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva
J11:15 - 13:30151ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FREIRE MORENO, Susana
K14:15 - 16:30131ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MORILLAS CARIDAD, Sonia
M15:15- 17:30131ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
N16:30 - 18:45131ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MORILLAS CARIDAD, Sonia
P17:30 - 19:45111ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen
L17:30 - 19:45131ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
FIROOZ ABIZADEH, Farinaz
O19:45 - 22313ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHIVITE FERNÁNDEZ, Arantxa
-
B2.1A7:54 - 9111ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel
B9 - 11:15111ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel
C9 - 11:15141ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHECA CAMARERO, Ángel
D9 - 11:15111ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel
E9 - 11:15141ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHECA CAMARERO, Ángel
F11:15- 13:30111ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LECUMBERRI HUARTE, Mª Isabel
G11:15- 13:30141ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHECA CAMARERO, Ángel
H11:15- 13:30141ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHECA CAMARERO, Ángel
I15:15- 17:30151ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora
J15:15- 17:30111ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MENESES CAMPOS, Montaña
K15:15- 17:30151ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora
L18:45- 21141ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora
M18:45- 21141ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ÁLVAREZ RAVELO, Aurora
CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)
N-CUATR.17:30 - 19:45151ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MENESES CAMPOS, Montaña
-
B2.2A7:54 - 9131ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro
B9 - 11:15131ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ZAPATA MUTILVA, Coro
C9 - 11:15161ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian
D9 - 11:15131ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
ZAPATA MUTILVA, Coro
E11:15 - 13:30161ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian
F15:15 - 17:30111ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
MUÑOZ NIETO, Carmen
G17:30- 19:4511.1ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUÑOZ NIETO, Carmen
H17:30 - 19:45222ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHIVITE FERNÁNDEZ, Arantxa
I17:30 - 19:45313ª/3.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
CHIVITE FERNÁNDEZ, Arantxa
J19:45 - 22111ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUÑOZ NIETO, Carmen
K19:45 - 22151ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
MENESES CAMPOS, Montaña
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
L- SEMIP.19:45 - 22222ª/2.Lunes 
Astelehena 
CIARRA TEJADA, Alazne
M- SEMIP.19:45 - 22121ª/1.Martes
Asteartea
CIARRA TEJADA, Alazne
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
N-CUATR.17:30 - 19:45151ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MENESES CAMPOS, Montaña
-
C1A7:54 - 9171ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
B9 - 11:15161ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
LARRÉ LARDIÉS, Marian
C9 - 11:15171ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
RODRÍGUEZ PRIETO, Gema
D11:15- 13:30161ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
LARRÉ LARDIÉS, Marian
E15:15 - 17:30121ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
GALARZA PRIETO, José Miguel
F15:15 - 17:30121ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
GALARZA PRIETO, José Miguel
G16:30 - 18:45161ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana Belén
H17:30 - 19:45121ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
GALARZA PRIETO, José Miguel
I17:30 - 19:45242ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
FRANCÉS PEÑA, María
J17:30 - 19:45121ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
GALARZA PRIETO, José Miguel
K17:30 - 19:45161ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
FRANCÉS PEÑA, María
L18:45 - 21161ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
RODRÍGUEZ ARANGOA, Ana Belén
SEMIPRESENCIAL/ERDIPRESENTZIAZKOA
M- SEMIP.19:45 - 22242ª/2.Lunes
Astelehena
FRANCÉS PEÑA, María
N- SEMIP.19:45 - 22161ª/1.Martes 
Asteartea 
FRANCÉS PEÑA, María
-
C2.1A9 - 11:15171ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
LÓPEZ GOYENA, Milagros
B11:15 - 13:30171ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
LÓPEZ GOYENA, Milagros
C14:15 - 16:30292ª/2.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
LÓPEZ GOYENA, Milagros
D16:30 - 18:45292ª/2.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
LÓPEZ GOYENA, Milagros
-
C2.2A9 - 11:15292ª/2.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
SÁEZ DE ALBÉNIZ BERZAL, Carolina

NOTAS / OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver / Ikusi matrícula / matrikula.

Grupos y horarios (Actualización y perfeccionamiento-Módulos) 2019-2020

CURSOS DE ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (MÓDULOS)

GAURKOTZE ETA HOBETZE IKASTAROAK (MODULUAK)

INGLÉS - INGELESA

Curso 2019-2020 Ikasturtea

PRIMER CUATRIMESTRE (Octubre-Enero)
LEHENENGO LAUHILABETEKOA (Urria-Urtarrilla)

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLANTA
SOLAIRUA
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B2): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO I
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B2 MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA 
A CUATR.18:45- 2129 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES C): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO I
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (C MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA
A CUATR.9- 11:15SR/BG1ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
REMÓN SAN JUAN, Carlos

 

SEGUNDO CUATRIMESTRE (Febrero-Mayo)
BIGARREN LAUHILABETEKOA (
Otsaila-Maiatza)

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLANTA
SOLAIRUA
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B2): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO II  
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B2 MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  II. MODULUA 
A CUATR.18:45- 2129 2ª/2.  Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
VÁZQUEZ VARELA, Ainara
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES C): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO II 
GURKOTZEA ETA HOBETZEA (C MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA
A CUATR.9- 11:15SR/BG1ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
REMÓN SAN JUAN, Carlos

 

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos /Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver/Ikusi matrícula/matrikula.