Grupos y horarios (EOI Pamplona) (Enseñanza Oficial y Cursos de Actualización y Perfeccionamiento)

Índice
Grupos y horarios (Enseñanza Oficial) 2019-2020
Grupos y horarios (Actualización y perfeccionamiento-Módulos) 2019-2020

Grupos y horarios (Enseñanza Oficial) 2019-2020

INGLÉS- GRUPOS Y HORARIOS

INGELESA - TALDE ETA ORDUTEGIAK

(Curso 2019-2020 ikasturtea)

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA 
A1A11:15 - 13:30262ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
B17:30 - 19:45171ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)

C- CUATR.9 - 11:15313ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ESCRIBANO ASÍN, Laura
D- CUAT.15:15 - 17:30171ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
-
A2A11:15 - 13:30313ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
B17:30 - 19:45171ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)

C- CUATR.9 - 11:15313ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ESCRIBANO ASÍN, Laura
D- CUAT.15:15 - 17:30171ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
-
B1A7:54 - 9121ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
B9 - 11:15121ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
C9 - 11:15151ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
D9 - 11:15292ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva
E9 - 11:15262ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
F9 - 11:15121ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
G9 - 11:15151ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
H11:15 - 13:30151ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
I11:15 - 13:30292ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUNÁRRIZ NUIN, Genoveva
J11:15 - 13:30151ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
K14:15 - 16:30131ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
M15:15- 17:30161ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
N16:30 - 18:45131ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
P17:30 - 19:45111ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MUÑOZ NIETO, Carmen
L17:30 - 19:45131ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
O19:45 - 22131ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
-
B2.1A7:54 - 9111ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
B9 - 11:15111ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
C9 - 11:15141ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHECA CAMARERO, Ángel
D9 - 11:15111ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
E9 - 11:15141ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHECA CAMARERO, Ángel
F11:15- 13:30111ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
G11:15- 13:30141ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
CHECA CAMARERO, Ángel
H11:15- 13:30141ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CHECA CAMARERO, Ángel
I15:15- 17:30151ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
J15:15- 17:30111ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
K15:15- 17:30151ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
L18:45- 21141ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
M18:45- 21141ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
CUATRIMESTRALES (1er. Cuatrimestre) (Octubre-Enero)
LAUHILABETEKOAK (1. lauhilebetekoa) (Urria-Urtarrilla)
N-CUATR.17:30 - 19:45151ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
-
B2.2A7:54 - 9131ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ZAPATA MUTILVA, Coro
B9 - 11:15131ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
ZAPATA MUTILVA, Coro
C9 - 11:15161ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian
D9 - 11:15131ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
ZAPATA MUTILVA, Coro
E11:15 - 13:30161ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
LARRÉ LARDIÉS, Marian
F15:15 - 17:30111ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
MUÑOZ NIETO, Carmen
G17:30- 19:4511.1ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUÑOZ NIETO, Carmen
H17:30 - 19:45222ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
Sin asignar / Izendatu gabe
I17:30 - 19:45313ª/3.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
Sin asignar / Izendatu gabe
J19:45 - 22111ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MUÑOZ NIETO, Carmen
K19:45 - 22151ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
Sin asignar / Izendatu gabe
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
L- SEMIP.19:45 - 22222ª/2.Lunes 
Astelehena 
Sin asignar / Izendatu gabe
M- SEMIP.19:45 - 22313ª/3.Martes
Asteartea 
Sin asignar / Izendatu gabe
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
N-CUATR.17:30 - 19:45151ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
-
C1A7:54 - 9171ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
B9 - 11:15161ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
LARRÉ LARDIÉS, Marian
C9 - 11:15171ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
Sin asignar / Izendatu gabe
D11:15- 13:30161ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna 
LARRÉ LARDIÉS, Marian
E15:15 - 17:30121ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
GALARZA PRIETO, José Miguel
F15:15 - 17:30121ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
GALARZA PRIETO, José Miguel
G16:30 - 18:45161ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
Sin asignar / Izendatu gabe
H17:30 - 19:45121ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
GALARZA PRIETO, José Miguel
I17:30 - 19:45242ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
Sin asignar / Izendatu gabe
J17:30 - 19:45121ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
GALARZA PRIETO, José Miguel
K17:30 - 19:45161ª/1.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
L18:45 - 21161ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
Sin asignar / Izendatu gabe
SEMIPRESENCIAL/ERDIPRESENTZIAZKOA
M- SEMIP.19:45 - 22242ª/2.Lunes
Astelehena
Sin asignar / Izendatu gabe
N- SEMIP.19:45 - 22161ª/1.Martes 
Asteartea 
Sin asignar / Izendatu gabe
-
C2.1A9 - 11:15171ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
Sin asignar / Izendatu gabe
B11:15 - 13:30171ª/1.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena 
Sin asignar / Izendatu gabe
C14:15 - 16:30292ª/2.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
D16:30 - 18:45292ª/2.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
-
C2.2A9 - 11:15292ª/2.Martes y jueves 
Asteartea eta osteguna
SÁEZ DE ALBÉNIZ BERZAL, Carolina

NOTAS / OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver / Ikusi matrícula / matrikula.

Grupos y horarios (Actualización y perfeccionamiento-Módulos) 2019-2020

CURSOS DE ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (MÓDULOS)

GAURKOTZE ETA HOBETZE IKASTAROAK (MODULUAK)

INGLÉS - INGELESA

Curso 2019-2020 Ikasturtea

PRIMER CUATRIMESTRE (Octubre-Enero)
LEHENENGO LAUHILABETEKOA (Urria-Urtarrilla)

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLANTA
SOLAIRUA
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B2): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO I
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B2 MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA 
A CUATR.18:45- 2129 2ª/2. Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES C): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO I
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (C MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA
A CUATR.9- 11:15SR/BG1ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
REMÓN SAN JUAN, Carlos

 

SEGUNDO CUATRIMESTRE (Febrero-Mayo)
BIGARREN LAUHILABETEKOA (
Otsaila-Maiatza)

GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLANTA
SOLAIRUA
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES B2): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO II  
GAURKOTZEA ETA HOBETZEA (B2 MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  II. MODULUA 
A CUATR.18:45- 2129 2ª/2.  Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
Sin asignar / Izendatu gabe
ACTUALIZACIÓN Y PERFECCIONAMIENTO (NIVELES C): EXPRESIÓN ESCRITA Y ORAL. MÓDULO II 
GURKOTZEA ETA HOBETZEA (C MAILA): IDAZMENA ETA AHOZKO ADIERAZPENA  I. MODULUA
A CUATR.9- 11:15SR/BG1ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
REMÓN SAN JUAN, Carlos

 

NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos /Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver/Ikusi matrícula/matrikula.
Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
in expression :
file : /home/eoipproy/public_html/system/libraries/Log.php