Grupos y horarios

FRANCÉS - GRUPOS Y HORARIOS
FRANTSESA - TALDE ETA ORDUTEGIAK

(Curso 2019-2020 Ikasturtea)

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A1A7:54 - 9222ª/2.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia
B9 - 11:15222ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
CASTILLO SANZOL, Natalia
C11:15 - 13:30232ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUARTE ZABALETA, Mila
D15:15 - 17:30262ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
HUARTE ZABALETA, Mila
E15:15 - 17:30242ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne
F17:30 - 19:45262ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
HUARTE ZABALETA, Mila
G19:45 - 22232ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN PASCUAL, Maite
-
A2A7:54 - 9242ª/2.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
LÓPEZ GONZÁLEZ, Yolanda
B9 - 11:15242ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LÓPEZ GONZÁLEZ, Yolanda
C11:15 - 13:30242ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LÓPEZ GONZÁLEZ, Yolanda
D15:15- 17:30272ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
CAZÓN SOULU, Cristina
E17:30- 19:45222ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CAZÓN SOULU, Cristina
F18:45 - 21292ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
IDOATE AZCÁRATE, Arantza
CUATRIMESTRALES (2º Cuatrimestre) (Febrero-Mayo)
LAUHILABETEKOAK (2. lauhilebetekoa) (Otsaila-Maiatza)
G- CUAT.16:30 - 18:45141ª/1.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
ELORZ LEOZ, José Mª
-
B1A7:54 - 9212ª/2.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki
B9 - 11:15212ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki
C11:15 - 13:30212ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
JALÓN SAN SEBASTIÁN, Iñaki
D15:15- 17:30282ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IDOATE AZCÁRATE, Arantza
E16:30 - 18:45292ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
IDOATE AZCÁRATE, Arantza
F17:30 - 19:45232ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN PASCUAL, Maite
G19:45 - 22171ª/1.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN PASCUAL, Maite
-
B2.1A9 - 11:15242ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LÓPEZ GONZÁLEZ, Yolanda
B17:30 - 19:45242ª/2..Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne
C18:45 - 21232ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN ARRIBAS, Jocelyne
-
B2.2A9 - 11:15222ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
CASTILLO SANZOL, Natalia
B17:30 - 19:45272ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
CAZÓN SOULU, Cristina
-
C1A9 - 11:15232ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
HUARTE ZABALETA, Mila
B18:45 - 21SR
BG
1ª/1.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
ELORZ LEOZ, José Mª

NOTAS / OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos / Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver / Ikusi matrícula / matrikula.