Grupos y horarios (EOI Pamplona)

EUSKARA - GRUPOS Y HORARIOS

EUSKARA - TALDE ETA ORDUTEGIAK (2019-2020 IKASTURTEA)

 (Curso 2019-2020 Ikasturtea)


CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A1A7:54 - 9353ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi
B9 - 11:1535

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
TELLETXEA EZKURRA, Patxi
C9 - 11:1535

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi
D15:15 - 17:3032

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, Santiago
E16:30 - 18:4535

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume
F17:30 - 19:4532

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, Santiago
G18:45 - 2135

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume
-
A2A7:54 - 932

3ª/3.

Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane
B9 - 11:1534

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
C15:15 - 17:3033

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
D17:30 - 19:4533

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
E18:45 - 2134

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane
-
B1A9 - 11:1533

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
B15:15- 17:3034

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
C16:30 - 18:4534

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
D17:30 - 19:4534

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
-
B2.1A9 - 11:1533

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MADINA BERASATEGI, Eider
B16:30 - 18:4531

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
KORRES BENGOETXEA, Esther
C18:45 - 2131

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
KORRES BENGOETXEA, Esther
-
B2.2A7:54 - 933

3ª/3.

Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MADINA BERASATEGI, Eider
B9 - 11:1534

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ARAMBURU URTASUN, Josune
C16:30- 18:4532

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ALBA SALABERRIA, Andoni
D18:45 - 2132

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ALBA SALABERRIA, Andoni
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
E SEMIP.19:45 - 2235

3ª/3.

Martes
Asteartea
MADINA BERASATEGI, Eider
-
C1A9 - 11:1532

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ALBA SALABERRIA, Andoni
B9:30- 11:4532

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ALBA SALABERRIA, Andoni
C15:15- 17:3035

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana
D16:30- 18:4533

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago
E17:30- 19:4535

3ª/3.

Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana
F18:45 - 2133

3ª/3.

Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
G SEMIP.11:15 -13:3032

3ª/3.

Lunes
Astelehena
SARALEGI LIZARRAGA, Joana
H SEMIP.19:45 - 2235

3ª/3.

Jueves
Osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana


NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos /Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver/Ikusi matrícula/matrikula.
Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
in expression :
file : /home/eoipproy/public_html/system/libraries/Log.php