Grupos y horarios (EOI Pamplona)

EUSKARA - GRUPOS Y HORARIOS

EUSKARA - TALDE ETA ORDUTEGIAK (2019-2020 IKASTURTEA)

 (Curso 2019-2020 Ikasturtea)


CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA
A1A7:54 - 9353ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi
B9 - 11:15353ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
TELLETXEA EZKURRA, Patxi
C9 - 11:15353ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
TELLETXEA EZKURRA, Patxi
D15:15 - 17:30323ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, Santiago
E16:30 - 18:45353ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume
F17:30 - 19:45323ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
LEONÉ PUNCEL, Santiago
G18:45 - 21353ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
GELABERT GONZÁLEZ, Jaume
-
A2A7:54 - 9323ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane
B9 - 11:15343ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
C15:15 - 17:30333ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
D17:30 - 19:45333ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
E18:45 - 21343ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
GARTZIARENA ALEMÁN, Agurtzane
-
B1A9 - 11:15333ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
IRIARTE AZPÍROZ, Tere
B15:15- 17:30343ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
C16:30 - 18:45343ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
D17:30 - 19:45343ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ARANBURU PUENTE, Ainhoa
-
B2.1A9 - 11:15333ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MADINA BERASATEGI, Eider
B16:30 - 18:45313ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
KORRES BENGOETXEA, Esther
C18:45 - 21313ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
KORRES BENGOETXEA, Esther
-
B2.2A7:54 - 9333ª/3.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
MADINA BERASATEGI, Eider
B9 - 11:15232ª/2.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ARAMBURU URTASUN, Josune
C16:30- 18:45323ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ALBA SALABERRIA, Andoni
D18:45 - 21323ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ALBA SALABERRIA, Andoni
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
E SEMIP.19:45 - 22353ª/3.Martes
Asteartea
MADINA BERASATEGI, Eider
-
C1A9 - 11:15323ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena 
ALBA SALABERRIA, Andoni
B9:30- 11:45323ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
ALBA SALABERRIA, Andoni
C15:15- 17:30353ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana
D16:30- 18:45333ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago
E17:30- 19:45353ª/3.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana
F18:45 - 21333ª/3.Lunes y miércoles 
Astelehena eta asteazkena
LEONÉ PUNCEL, Santiago
SEMIPRESENCIAL ERDIPRESENTZIAZKOA
G SEMIP.11:15 -13:30323ª/3.Lunes
Astelehena
SARALEGI LIZARRAGA, Joana
H SEMIP.19:45 - 22353ª/3.Jueves
Osteguna
SARALEGI LIZARRAGA, Joana


NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos /Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver/Ikusi matrícula/matrikula.