Grupos y horarios

ALEMÁN - GRUPOS Y HORARIOS 

ALEMANA - TALDE ETA ORDUTEGIAK

(Curso 2019-2020 Ikasturtea)

CURSO
MAILA
GRUPO
TALDEA
HORA
ORDUA
AULA
GELA
PLT.
SOL.
OBSERVACIONES
OHARRAK
PROFESOR/A
IRAKASLEA 
A1A7:54 - 9272ª/2.Lunes, martes, miércoles y jueves
Astelehena, asteartea, asteazkena eta osteguna
CASERO LEAL, Mª Teresa
B9 - 11:15272ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa
C17:30- 19:45212ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RUIZ KOLB, Margarita
D18:45- 21252ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN NEGRO, Maribel
E19:45- 22212ª/2Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RUIZ KOLB, Margarita
CURSOS FLEXIBILIZADOS ANUALES / URTEKO IKASTARO MALGUTUAK
F FLEXI.16:30- 18:45232ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BASTERRA TUR, María José
SEMIPRESENCIALES / ERDIPRESENTZIAZKOAK
G SEMIP.15:15- 17:30SR
BG
1ª/1.Martes 
Asteartea 
MARTÍN NEGRO, Maribel
-
A2A9 - 11:15252ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BARRACHINA ZWICK, Inés
B16:30 - 18:45252ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BARRACHINA ZWICK, Inés
C19:45 - 22262ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
BASTERRA TUR, Mª José
CURSOS FLEXIBILIZADOS ANUALES / URTEKO IKASTARO MALGUTUAK
D FLEXI.17:30- 19:45282ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BASTERRA TUR, Mª José
-
B1A9 - 11:15252ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
MARTÍN NEGRO, Maribel
B16:30- 18:45252ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
MARTÍN NEGRO, Maribel
C19:45- 22212ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BRACO PASAMAR, Leire
SEMIPRESENCIALES / ERDIPRESENTZIAZKOAK
D SEMIP.15:15- 17:30SR
BG
1ª/1.Jueves
Osteguna
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica
-
B2.1A15:15 - 17:30212ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
RUIZ KOLB, Margarita
B17:30 - 19:45212ª/2.Lunes y miércoles
Astelehena eta asteazkena
RUIZ KOLB, Margarita
-
B2.2B18:45 - 21262ª/2.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa
SEMIPRESENCIALES ERDIPRESENTZIAZKOAK
A16:30 - 18:45262ª/2.Martes
Asteartea
AGRAMONTE OCHOA, Jesusa
-
C1A18:45 - 21SR
BG
1ª/1.Martes y jueves
Asteartea eta osteguna
BARRACHINA ZWICK, Inés
SEMIPRESENCIALES / ERDIPRESENTZIAZKOAK
B SEMIP.16:30- 18:45SR
BG
1ª/1.Lunes 
Astelehena 
DÍEZ ISTÚRIZ, Mónica


NOTAS/OHARRAK:

  • Todos los grupos son de 25 alumnos /Talde guztietan 25 ikasle daude.
  • SR/BG (Sala de Recursos/Baliabide Gela)
  • Ver/Ikusi matrícula/matrikula.